Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minek jár ide a rengeteg...

Minek jár ide a rengeteg kutyaellenes?

Figyelt kérdés

Valami komplexus alakulhatott ki bennük,hogy idejárnak és kitölteni ezt?

Vagy azok akik lenézik azokat a kutyatartókat, akik hasonlóan szeretik az állatot, mint egy gyereket? És bent lehet velük a házban?

Irigyek vagy mi?

Az érintettek is írhatnak választ,érdekelne mi a diagnózis.


2012. júl. 3. 14:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Őszintén megvallva nem értem mi a gondja a kérdezőnek. Légyszíves világosíts fel, mert valahogy számomra érthetetlen. Az baj, hogy


1, Valaki a kertben tartja a kutyáját?

2, A házban/lakásban tartja a kutyáját?

3, Úgy viselkedik kutyájával, mint egy gyerekkel?


Az első kettőn vitatkozni teljesen felesleges, döntse el mindenki maga. A harmadikkal kapcsolatban nekem is vannak kifogásaim.

2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Engem meg egész más szempont zavar... valahányszor megjegyzem (többször előfordult már), hogy az állattartó meg az állatbarát az két különböző dolog, azonnal rám rohannak kutyástól a kutyások és megmarcangolnak, személyes kontaktus hiányában -100-ra lepontoznak. Ha viszont ugyanitt fellépek a vakondok, szarkák, galambok, siklók stb. irtása ellen, ahol a sok "állatbarát" nyírd ki, üsd agyon, lődd le, vágd ketté stb. csattogó foggal acsarkodik, na, azokra nem ugrik rá senki, inkább kórusban gyilkolna. Nem is tudom, hogy van ez... sima fajgyűlölet.
2012. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kutyaellenes sem jár ide. Minek járna. még az utolsó szaporítót is érdekli a kutyája, hiszen pénzt hoz a házhoz.

Itt a zöme állatbarát, néha már túlzottan is. A tőzsgyökeres válaszolók többsége pedig észszerűen tartja a kutyáját/kutyáit.


Nekem is van kutyám, nem jöhet be a házba, csak a teraszra. És ezzel nem zártam ki az életemből, hiszen reggeltől-estig kint vagyunk. Nem azért vettem kertes házat, hogy egész nap bent gubbasszak a szobában.

És nem érzem magam szar alaknak, állatgyűlölőnek, mert akkor értelem szerűen nem tartanék állatokat. (itt nem csak a kutyára gondolok)

És igen, úgy vélem, ez lenne a normális tartási mód, nem az, amit egyesek kutyatartás címszó alatt leművelnek.

2012. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
szerintem meg az a normális,ha a kutya bejöhet kert mellett.
2012. júl. 3. 14:42
 25/28 A kérdező kommentje:
ha meg szobakutya akkor panelben is tökéletesen megvan
2012. júl. 3. 14:42
 26/28 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


szerintem meg az a normális,ha a kutya bejöhet kert mellett.


Ez a te egyéni véleményed. Ha neked így jó,akkor rendben. De ha valakinek más a véleménye erről, még nem lesz kutyaellenes. Csak neki ás véleménye van a dolgokról.

Tudod,nem az a gond,hogy a kutya kint a kertben vagy bent a házban tartható.

Hanem az,hogy vannak akik nem képesek mások véleményét tiszteletben tartani,és elfogadni. Azt hiszik,csak az a jó amit ők mondanak.

Ahogy te is kérdező. Miért nem vagy képes elfogadni,és tiszteletben tartani mások véleményét?? Miért baj az,ha valaki aki szereti a kutyáját,de nem engedi be a házba?? Miért lesz az illető rögtön kutyaellenes??

2012. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mamámék régen(malamut)tenyésztők voltak

jó nagy kertes házuk van,imádták a kutyáikat meg minden ,de a házba nem mehettek be, mivel egyszerre több kutyájuk is volt és hát a malamut nem éppen kistestű ezért nem engedték be őket..most már csak egy keverék kutyájuk van..


mi panelban lakunk 2 kistestű kutyánk van és amikor felmegyünk a mamájékhoz mindig visszük a kutyákat, még őket sem vihetjük be a házba, amikor ott vagyunk,a kertben lehetnek csak..

szeretik a kutyákat ,állatbarátok.. a mamám állandóan mondja ,hogy itt van pár db szalámi adjuk oda nekik olyan éhesek lehetnek (mintha mi éheztetné őket :D )

..de a kutya nem házba való(szerintük)..


én ha kertesbe laknék akkor beengedném a kutyáimat a házba akármekkorák lennének ,max a háló szobába nem engedném be..de mivel panelban velem élnek a kutyák és igen egy ágyban alszok velük ,bár ők csak a lábamnál vannak, ilyen melegbe meg kint vannak az előszobába ahol hideg a kő!! én együtt tudok élni velük..

mivel nekik nem hullik a szőrük így gondolom de az egy ágyban alvást már egy vizslával vagy egy németjuhásszal meggondolnám,mivel nekik hullik a szőrük..


a mostani két kutyánk bichon nekik egyáltalán nem hullik..

2012. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
*éheztetnéK
2012. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!