Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Amerikai...

Mi a véleményetek az Amerikai Pitbull Terrier kutyáról?

Figyelt kérdés
Úgy értem: sokan állítják, hogy mennyire veszélyes fajta! De számtalan olyanról hallottam,olvastam már, hogy nevelés és környezet kérdése! A gyerekeket kimondottan szereti! Első sorban olyan ember válaszát várom akinek ilyen kutyája van!

2012. júl. 3. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsen ilyen kutyám de már voltam "kapcsolatban" ilyen fajta kutyákkal.

Minden csak nevelés és szocializáció kérdése. Nem csak ennél a fajtánál bármelyik másiknál is!

2012. júl. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem 10 palotapincsiből 9 agresszívabb mint egy pitbull ! ha van szocaializálva és nevelve akkor ugyan olyan kenyérre kenhető kutya mint egy kaukázusi vagy mint egy roti vagy mint egy akármilyen kutya
2012. júl. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor jó! Én is igy látom! :)
2012. júl. 3. 17:30
 4/5 anonim válasza:

Nekem Red Nose Pitem van 3 éve. Hogy miért éppen a Pit Bull?

Nekem a választásnál 2 nagyon fontos szempontom volt.


1. Az emberközpontúság : Az emberek mikor meghallják, hogy Pit Bull...jön a fancsali pofa..és bevillannak a megvető újságcikkek....egyetlen dolgot felejtenek el....hogy a Pit Bull egy TERRIER ....A terrier köztudottan a legenergikusabb és az egyik legemberközpontúbb fajta a kutyák között. Felnőttekkel, gyermekekkel egyaránt.


2. Az erő. Gyermekkorom óta a biztonságot a kutyához kötöm. Olyan fajtára vágytam aki képes és rendelkezik kellő fizikummal ahhoz, ha esetleg arról van szó, hogy meg kell védenie. Végtére is egy kutya a szeretetet és a biztonság...az ember védelmét hivatott szimbolizálni.A Pit Bull Terrier rendelkezik a megfelelő fizikummal, kitartással és szívóssággal, hogy képes legyen a szeretett családot megóvni.


Ezeket végiggondolva a Pit Bull a tökéletes választás.

2012. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az a helyzet h rég óta Pitet szeretnék és részben azért amiért te is! És most lehetőségem van rá! :) Holnap este jön az új családtag! :)
2012. júl. 7. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!