Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám szőre kikopott...

A kiskutyám szőre kikopott vagy kihullott a fején pár kis foltban, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egyszer beleragadt valamibe,és egy kis szőrt kitéptem a ragasztóval együtt, először azt hittem csak az, de észrevettem hogy még két helyen ki van kopva. Látszólag nincs sérülés, bár kis guga lenne rajta. Az állatorvosom azt mondta majd visszanő, de nem nagyon bízom benne. Mivel kezelhetném? sebhintőpor?
2009. júl. 9. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Gombás ferőzés lehet. Bőrkaparékot kéne vetetni de először is vidd el egy másik orvoshoz.
2009. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha gombásodás lépett fel akkor a bőr milyen ott? Amugy hétfőn visszük őt.
2009. júl. 9. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Allergia és vitamin hiány is okozhatja.
2009. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vitaminhiány kizárt, egészségesebben él mint az egész család:D allergia viszont lehet, de csak a fején van 3 folt, és azok is csak felülről látszanak, ha szemből nézem a fejét nem. olyan mintha nem hullott volna ki az összes szőr a foltban. de honnan tudnám kderíteni h mire allergiás? acana large breedet kap,talán a csirkére?
2009. júl. 9. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem viszket atka inkább, mint gomba!

Betadin, de valójában az állatorvosnak kellene jobban figyelni a bajodra.

2009. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h a helyi állatorvos nem a legjobb, ezért visszük el őt máshova. Viszketni nem viszket és a bőre ott is ugyanolyan mint máshol.
2009. júl. 9. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!