Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves yorkshire terrier...

Egy éves yorkshire terrier mini kaphat-e karajcsontot rágcsálni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A csontnak van az a rossz szokás, hogy főzéskor keményedik ezért ajánlatosabb nyersen adni viszont disznónak csontja se adható (se semmilyen más porcikája) nyersen... így inkább ne, roncsolhatja a fogakat, letörhetnek, megsérülhetnek akkor már inkább nyers vagy leforrázott marha csontot adj neki
2012. júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

inkább ne adj neki,mivel pici kutyus könnyen baja lehet belőle..



inkább ilyeneket adj neki, ezekkel már nem ártasz neki és garantáltan megeszi, a mi kutyáink oda vannak értük ,két bichonunk van , egy picit büdös ,de szerintem nem vészes


[link]

2012. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A yorki is csak kutya. Játéknak, fogedzésnek jó egy nagyobb csont is. Nyilván nem fogja tudni megrágni úgy mint egy nagy testű kutya. Ha a fog le akar törni, akkor száraz táptól is lefog. Nem kell őket féltegetni mint a porcelán babát.
2012. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs olyan hogy mini yorki xDDDD
2012. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
uccsó vok. am meg állatboltban lehet venni szárított bőrből készült rágókát (csont alakú). a legnagyobbat szoktam venni..az én Havanesem oda van érte.
2012. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hazi78 ***** válasza:
Már bocs de ha neked mini yorkid van akkor k*rvára átvertek! Csontot tőlem adhatsz neki de ne szárnyasokét mert az szilánkosan törik és felsértheti a kutya száját torkát vagy a belét.
2012. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, hasznosak voltak.

Azt viszont nem értem, hogy nem létezik mini yorki és átvertek ? A tenyésztő úgy adta, extra mini, de jobb is, hogy nem lett olyan iciri-piciri, így is olyan apró.

Valódi csontot eddig nem kapott, de néhány napja megszerzett egy darab karajcsontot és az angyali kiskutyából egy kis vaddisznó lett, alig lehetett elvenni tőle.

Sajnáltam, hogy ennyire oda van érte, ezért kérdeztelek Benneteket.

2012. júl. 10. 11:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Drága Törzskönyves?? A szaporítók nevezték el így mivel könnyebben elbírja adni. Aztán meg kitudja milyen betegségei vannak szegények.... Tenyésztő nem ad el Tk-s kutyát úgy h yorki mini / exra mini Mert ilyen Nincs. Mint pl nincs mini havanese, mini spániel mini stbstb.... ez baromság..szval drága ha szaporítótól vetted aztán jól átvertek, és még az se biztos h fajtatiszta. Amúgy szárnyas csontot téll ne adj neki, de mint már mondtam állatboltban 300 ft egy marha bőrből készült csont pont erre a célra. az én havanesem imádja.
2012. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!