Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le tudja még győzni a félelmét...

Le tudja még győzni a félelmét? Be tud még illeszkedni hozzánk? Hogy tehetnek ilyet az emberek? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

3napja voltunk keresztanyukámmal biciklizni és lementünk az egyik barátnőjéhez. Mondta hogy kb. 2napja megállt a házuk előtt egy autó és kirakott egy foxi keverék kutyust. Nem adtak neki inni meg enni mert féltek hogy odaszokna. Én viszont adtam neki inni és megsimogattam játszottam vele. Hazáig követett de nagypapám nem engedte be. Az utcában lakik egy "anya" 4 gyerekével és gyerekek rugdosták, verték hogy mennyen elfele.(közbe akartam lépni de nem engedtek ki) Akkor este visszament ahonnan jött és onnan fél kettőkor (reggel) elkergették. Keresztanyámékhoz be tudott menni mert van egy rés a kerítésen ahová befér. Reggel mikor észre vették hogy bement keresztanyám megverte, seprűvel kergette. Utána keresztapám kiment és egy légpuskával belelőtt a kutyusba hogy takarodjon kifele. Megint vissza ment ahonnan jött. Ott ezeket úgy intézik el hogy elviszik a kutyát a falu másik végére és ott hagyják. Viszont a kutyus nem ment hanem megállt a kapunk után aztán odahívtuk adtunk neki enni meg inni. Megint elment. Én sírva felhívtam nagymamámat azt mondta hogy behozhatom hozzánk. Már nem találtam ezért elkezdtem keresni. Mivel szeret a kukoricában lófrálni ezért ott kerestem aztán a földeket is befutottam érte. Végül megtaláltam és haza vittem. Engem valahogy megismert és csóválta a farkát és úgy jött oda. Nem nagyon csodálkoztam mert csak én voltam az akivel találkozott és nem bántottam hanem szeretgettem.

Nem lesz neki nehéz beilleszkedni? A kereszt szüleim a szomszédban laknak a gyerekek pedig az utca másik oldalán. Ez fogja zavarni?


2012. júl. 8. 19:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

köszi!!

Nagyon-nagyon örülök neki. A múlkor pont azon gondolkodtam hogy nincsen arra felé kóbor kutya és hogy olyan szívesen befogadnék egyet. És tessék láss csodát!

Persze hogy elvisszük amint vissza jön az állatorvos, meg előbb rendbe teszem egy kicsit.

2012. júl. 8. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!