Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az Angol...

Mi a véleményetek az Angol Coccer Spániel kutyusokról? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kistestű kutyust kintre az udvarra.Coccer Spánielre gondoltam.El van az udvaron ez a fajta kutyus?Nappal az udvaron szaladgálhatna de viszont éjjelre be kéne csukni, hogy tűrné?Nagyon sok helyen olvastam , hogy mindent megrág ami utjába kerül,nektek mi a véleményetek rola?
2012. júl. 9. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem angol cocker spánielem van 5 hónapos. Nem rág meg semmit és teljesen jól kezelhető. Nekem lakásban van udvarra is ki szoktam engedni de bent alszik mindig! Elvan kint is bent is ha megfelelően le van fárasztva és eleget sétált. Minden szoktatás és nevelés kérdése. Ha kintre szoktatod akkor az lesz a természetes neki
2012. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen bírná a kint létet. Nagyon sok Angol coccker spánilet ismerek és mindet kint tartják az udvaron 1 kivételével. Azzal ha estére bezárod nem less semmi gondja. Persze az első pár alkalommal hisztizni fog de aztán megszokja. Az, hogy mindent megrág ez így nem igaz. Az viszont igen, hogy mint minden fajta naponta a neki megfelelő mennyiségű mozgást és szellemi fárasztást igényel. (persze ez egyedenként változó lehet) Fáradt kutya boldog kutya. Ha kifáradt a nap végéra mint fizikailag mind szellemileg akkor nem fog rombolni.

Nem éppen a kedvenc fajtám de amúgy jó természetűek megfelelő nevelés mellett.

2012. júl. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem pont ilyen kutyám van :) ez a fajta vadász kutya! udvaron jól ellenne :) bár az enyém ink a lakásban érzi jól magát de ez tanítás kérdése :) elég makacs kutya és beteges fajta könnyen elkap mindenféle fertőzést stb..gondold meg mielőtt spánielt vennél :)
2012. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen kutyusom és mi is bezártuk estére, és teljesen jól viseli ha bezárják.
2012. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A sétáltatással nem lesz gond és a törődéssel.:)
2012. júl. 9. 15:01
 6/6 anonim válasza:
Nekem is cocker spánielem van.. Éjjelre mi is be szoktuk zárni, az udvar egy kissebb részére néha. Hát a régcsálás megvan nála.. Először a kerítés alatt turta ki magát, most pedig feletee mászik át. Eszes kutyus. ÉS gyorsan tanulk.
2012. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!