Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Angol Cocer...

Szerintetek Angol Cocer Spániel vagy inkább Shar-pei?

Figyelt kérdés
Kiskutyát szeretnék az udvarra, elág nagy kertes házban lakunk és nem tudok dönteni, melyiket javasoljátok?Shar-pei kutyus kibirná kint ?
2012. júl. 9. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A Shar-pei is kibírná kint. Ismerik 3 ilyen kutyust is és mind a 3 kinti kutya. Semmi bajuk nincsen.

Attól függ, hogy mire szeretnéd a kutyát, mennyire vagy aktív stb... és a szerint válasz a 2 fajta között.

2012. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A spánielt mindenképpen kell vinni kutyakozmetikushoz mert különben borzalmasan fog kinézni, de nézz utána mind2 kutyafajta tulajdonságainak és a szerint válaszd ki
2012. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írjál pár elvárást a kutyával szemben és akkor jobban tudunk segíteni, hogy melyik illik jobban hozzád.
2012. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy nagyon kedves barátomnak van sharpei-e.

Nagyon kényes fajta (bár lehet azért, mert ő mini), allergiás a csirkehúsra, egy csomó növényre, sajnos sokszor begyullad a szeme, füle, ráadásul gyakran szimulál.

Nyilván ezek némelyike elkerülhető megfelelő tartási körülmények és kellő következetességgel, de akkor is...

Nagyon szeretem, mert egy lusta röfire hasonlít, máskor pedig igazi sárkányként harcol a plüss micimackóval.

Kedves, szeretetreméltó kutya, de nem az eszéért szeretjük, az már biztos. :D

2012. júl. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mini shar pei? Ez egy elfogadott fajta vagy mint a mini yorki (szerintem inkább ez a verzió igaz).
2012. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én is ettől félek.A nővéreméknek van ilyen kutyusa de ő bent van. Folyamatosan beteg volt, megfázott ha kivitték pisilni vagy sétálni, öklendezet ha nem a megfelelő kaját kapta, de utána érdeklődtem sokan azt mondták , hogy attól függ , hogy van nevelve illetve mihez van szoktatva. Köszönöm szépen a válaszokat. Aszt hiszem megkímélem a kutyust is ettől és magam is a sok gondtól és idegeskedéstől.Maradok a spánielnél:))
2012. júl. 11. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van két shar pei-em. Eleinte bent voltak, aztán egyre több időt töltöttek kint, a végén meg már be sem jöttek. Egyikkel semmi probléma sincs, a másiknál azt hittem, hogy allergiás a csirke húsra, de a bolhairtó nyakörvre volt az, ez más kutyánál is elő fordulhat. Semmivel nem problémásabbak, mint a harmadik kutyám vagy az eddigi kutyáinknál. A spániel is szimpatikus fajta.
2012. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!