Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hiszem meghalt a kutyám?

Azt hiszem meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés
Délután észrevettük, hogy nem akar enni meg nagyon furcsán, hangosan szuszogott. Most ott fekszik az egyik bokornál és szólítgattam, de nem kelt fel. Nem merek odamenni félek, hogy meghalt, hazavárom anyukámat. Szerintetek mi lehet a baja? Nagyon félek. Napszúrást kaphatott? Pedig mindig hűvösön volt. :((
2012. júl. 9. 19:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

Vegyél erőt magadon és menj oda hozzá.lehet most még tudnál rajta segíteni.

Ha még egy picit is lélegzik vigyél rá egy vizes törölközőt, hogy lehűtsd és próbáld meg itatni. Ha lehet hívd ki az állatorvost,persze ezt beszéld meg anyukáddal!

2012. júl. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Hívd fel az állatorvost, hogy jöjjön ki, sürgős, vagy anyukádat, hogy szóljon az állatorvosnak.
2012. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
81%
Legalább egy szomszédot hívj át, aki megnézi!
2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
75%

tegyél tükröt a nózija elé,ha bepárásodik akkor lélegzik még,akkor azonnal hívj állatorvost,


[link]

2012. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Úristen! Meghalt! :(( Most mentem oda hozzá mert a bokortól nem látszott a feje, és látom hogy nyitva van a szája, a szemei pedig csukva. Tényleg meghalt. Már sírok. :(( Ő volt a legjobb barátom. Mi történhetett?????
2012. júl. 9. 20:03
 16/31 anonim ***** válasza:
89%

:(((

hát én nem tudom, de biztos meghalt? tegyél oda egy tükröt az orra elé, ahogy elöttem javasolták...

Ha tényleg meghalt nagyon sajnalom.

Hany eves vagy?

2012. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom

Foxinak ez a 6 év elég kevés tehát valami baja volt szerintem

Lehet hőgutát kapott

nem feküdt sokat a napon? vagy árnyékba,hol feküdt?

2012. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

16 vagyok, de nagyon szerettem ezt a kutyát,és eddig még sose halt meg egy kutyám se. Általában mind kimentek az utcára és elvesztek, de ez még kiskoromban volt. Nem is emlékszek rá.

Tényleg meghalt. Nem mozdul, nem lélegzik, nem mozog a hasa. Már az előbb is ilyen volt csak akkor nem láttam a fejét. Biztos már érezte hogy baj van, ezért ment a bokorhoz.

2012. júl. 9. 20:09
 19/31 anonim ***** válasza:
83%
szegényke....:(( a kezeddel egy kis vizet a szájába tegyél ha még lélegzik valószínű hogy kiszáradt...de azt nézd meg hogy lélegszik-e
2012. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
77%
De ha nem tudod biztosra hogy meghalt,menj oda a tükörrel!!!!! lehet nem mozog a mellaksa, attól még lélegezhet.... hívd ki az állatorvosi ügyeletet, és akkor nem magadat fogod okolni,hogy hagytad elpusztulni.Ahelyett,hogy itt írkáltál volna kimehettél volna segíteni neki,és orvost hívni!!!
2012. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!