Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hiszem meghalt a kutyám?

Azt hiszem meghalt a kutyám?

Figyelt kérdés
Délután észrevettük, hogy nem akar enni meg nagyon furcsán, hangosan szuszogott. Most ott fekszik az egyik bokornál és szólítgattam, de nem kelt fel. Nem merek odamenni félek, hogy meghalt, hazavárom anyukámat. Szerintetek mi lehet a baja? Nagyon félek. Napszúrást kaphatott? Pedig mindig hűvösön volt. :((
2012. júl. 9. 19:50
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Nálunk van folyosó és általában itt volt bent a folyosón, és itt mindig hűvös volt. Meg az udvaron is mert sok fa és bokor van! Mindig talált magának árnyékot.
2012. júl. 9. 20:11
 22/31 A kérdező kommentje:

Most köszi, hogy engem okolsz. Anyukám is mondta délután, hogy csak biztos melege van. De olyan furcsa volt. És még pénzünk sincs itthon, az orvos meg elég sokat elkér. Lehet hogy ő se tudott volna már mit kezdeni. :( Most attól félek, hogy a másik kutyámnak is lehet-e valami baja. (mert 2 kutyánk volt/van, de másikkal se volt eddig semmi, csak kitudja mi a baj és lehet hogy a másik is elkaphatta.)


Hová temessük el?

2012. júl. 9. 20:14
 23/31 A kérdező kommentje:
Délelőtt még nem volt semmi baja, ugatott meg minden, aztán délután lett fura, olyan fél 7 körül. Vittünk neki vizet meg ennivalót de nem kelt fel.
2012. júl. 9. 20:30
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik mellettem voltak!
2012. júl. 9. 20:36
 25/31 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha fél hétkor már nem érezte magát jól, akkor máris felemeltem volna, és elvittem volna a dokihoz. Lehet lenyomott volna egy infúziót, és azt mondta volna, ennyi baja volt, kiszáradt. De mégse foglalkoztatok igazán vele. Na már mindegy, meghalt szegény, állítólag. de ez egy intő példa volt, hogy a másik élő állatodat tartsd szemmel, és ha bármi olyan baja van, akkor orvoshoz forduljatok.
2012. júl. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
77%
Biztos vagy te ebben??? csak mert amikor egy élőlény meghal, akkor elég ritkán van csukva a szeme. inkább nyitott, és üveges a tekintete.
2012. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Igen. Sajnos tényleg meghalt. Anyukám szerint megmérgezte a szomszédasszony mert sokszor átment hozzá a kutyus és tán ő etette meg valamivel. :S
2012. júl. 9. 22:33
 28/31 anonim ***** válasza:
61%

Nem kötözködésből, de micsoda felelősségteljes állatbarát család:

"16 vagyok, de nagyon szerettem ezt a kutyát,és eddig még sose halt meg egy kutyám se. Általában mind kimentek az utcára és elvesztek, de ez még kiskoromban volt. Nem is emlékszek rá."

Nekem egyetlen egyszer szökött ki a kutyám, de addig mentem míg meg nem lett. (Persze ekkor kicsi voltál, de a szüleid még mehettek volna)

Meg szereted, és még oda sem mentél, hogy meg lehet e menteni?? :( Én szégyellem magam helyetted.

2012. júl. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Már nem hiszem mert megmérgezték. De köszönöm a választ!
2012. júl. 10. 11:10
 30/31 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan 16 évesen ennyi eszed nem volt, h odamész hozzá? Amikor olvastam a kerdesed, a kommenteket, meg amiket hozzászóltál, hát biztos voltam benne, h max 7 éves vagy. Szégyen!
2012. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!