Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba őrző-védő?

Panelba őrző-védő?

Figyelt kérdés

Nem a legjobb környéken lakunk, és félünk :\

Egy barátnőmmel lakok együtt, őt 2 napja meg is kergették. Tehát, érdeklődnék esetleg van e olyan őrző védő kutya aki bírja, hogy egy 2,5 szobás lakásban kell élnie.

(Kutyaiskola nem gond :) )


2012. júl. 9. 21:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Mi egy bullmasztiffal osztjuk meg 53 m2-es lakásunkat :)

Nyugodt a lakásban, a mozgásigénye sem nagy :)

2012. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Háát őrző-védő kutyát semmi esetre sem ajánlanék panelba.

Szerintem jobb volna egy jelzőkutya. Vagy megelégszetek egy olyan kutyával is ami kicsit félelmet keltő/tiszteletet parancsoló de nem igazán őrző-védő kutya?

2012. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Lényegében nem feltétlen őrző-védő kutyus kellene, csak hogy tudják h nem tanácsos hozzánk bejönni :\
2012. júl. 9. 21:58
 4/20 anonim ***** válasza:
Akkor egy Bulmasztiff szerintem jó lenne a számotokra. Tiszteletet parancsoló kutya és nem egy sportos alkat...
2012. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Rendben. :D köszönjük
2012. júl. 9. 22:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Mit értesz nem sportos alkaton? :)
2012. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem valami nagy a mozgásigényük. Ismerek egy szuka Bullmasztiffot és ő nem igazán a mozgás megszállottja. Napi 1-1,5 óra mozgás simán elég neki. Lehet, hogy tévedek és a fajta aljában véve nem ilyen de én ilyennek ismerem őket.... Persze vannak kivételek!
2012. júl. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ebben teljes mértékben igazad van :) Az enyém se igényel több mozgatást.

Azt hittem arra gondolsz, hogy nem kisportolt, nem izmos... Sokan már kölyökként túletetik és dagi bullmacijuk lesz, az enyém vékonyabb még az átlagnál, viszont izmos és ez is a cél, hogy ahogy szélesedik, izmot szedjen fel :)

2012. júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Tyler913 ***** válasza:
61%
Ne haragudj,de szerintem ha nem vagy elég határozott ahhoz,hogy megvédd magad,akkor nem fogsz tudni uralni egy nagytestű,kemény kutyát.Sajnos ez tipikusan az ilyen szituációkból nevelődnek ki a veszélyessé álló kutyák,hiszen azért akarod tartani,mert félsz,ezt pedig a kutya is érezni fogja.Hogyan leszel a falkavezére,ha neki kéne megvédenie Téged? Éppen ezért szerintem nem a kutya lenne a megoldás a problémáitokra.Jobban jártok,ha beiratkoztok valamilyen önvédelmi tanfolyamra,vagy beszereztek egy gázpisztolyt.
2012. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Német dog ! a gazdáját minden áron megvédi, ráadásul örző-védő kutya! biztos h nemfognak többet rosszat szólni ha ő ottvan :D!
2012. júl. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!