Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám megevett egy óvszert,...

A kutyám megevett egy óvszert, lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel szeretkezni készültünk, kibontottunk egy óvszert, a másfél éves sharpei kutyám kikapta a kezeből,és némi rágás után egészben lenyelte. Távozni fog széklettel,kihányja, vagy lehet tőle valami baja? Ez kb du 5 fele történhetett,azóta semmi jelét nem mutatta hogy rosszul lenne.. Kérném hogy normális válaszokat írjatok!
2012. júl. 11. 03:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A kutya lelopta a dohányzóasztalról a mobilt, nem szappantartó méretű mobilt (lehet te még azt használsz, ezért hihetetlen...) és totálisan szétrágta, kicsi törött darabkákat találtunk belőle csak a szőnyegen. Az aksi csak megvolt rágva, de a telefon műanyagból volt, és abból sokat megevett, mert mondom 1 centis darabkákat találtunk meg belőle. De te biztos jobban tudod:) nem egészben nyelte le, de szerintem rajtad kívül kedves utolsó mindenki el tudta képzelni hogy eszik meg a kutya egy telefont, nem vitaminként egészben bekapja és egy pohár vízzel lehörpinti.:)
2012. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Leejtettem a mobilomat, az meg darabokra repült, kiesett belőle az aksi, a billentyűzet, a kijelző. Nem kemény, hanem puha gumis billentyűzete volt. Miért nyelte le? Nem tudom, de nem hallottál még olyanról, hogy golflabdákat lenyelnek, meg hasonló dolgokat? Múltkor a tv-ben egy ruha fogas elég nagy részét operáltak ki a kutyából.
2012. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Édesanyám szokta levinni, így nem tudom hogy kijött-e már, azonban semmi változást nem tapasztaltam negatív irányban, úgyhogy kezdek megnyugodni. :)
2012. júl. 12. 19:45
 14/15 anonim ***** válasza:

Miért, nálatok mekkora egy szappantartó? :D

Na mindegy,nem azért írtam, csak tényleg nehezem tudom elképzelni. Több kutyánk volt már az évek alatt, de sosem csináltak ilyet, és nem értem, hogy a sima műanyagot miért nyeli le. ( Attól még megeshet, csak nem értem miért...)

2012. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az én kutyám tnap este evett meg egy óvszert! Írd le kérlek, hogy mi történt Veletek!!! Rettentően aggódom miatta! Köszönöm!
2012. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!