Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak a lába el kezdett...

A kutyámnak a lába el kezdett remegni séta közben (nem mentünk sokat) és egyszer csak nem tudott a lábára állni és összeesett. Úgy nézett rám mintha nem ismert volna. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Lefektettem egy kicsit simogattam és azután mikor felált meg volt nyugodva (pedig elég izgága) és mint ha mi sem történt volna ment haza. Azért fektettem le mert nem tudtam felemelni (németjuhász) és nem akartam ott hagyni. Vigyem el állatorvoshoz? Ez ma történt 20: 30-kor. Mi lehet a baja?

2012. júl. 11. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Epilepszia gyanús.
2012. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az epilepszia mitől lesz?
2012. júl. 11. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Veleszületett vagy kialakult is lehet (embereknél biztos, gondolom kutyáknál is). Vidd el dokihoz, írni fog gyógyszert vizsgálat után, amivel élhet tovább boldogan.
2012. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy leesett a vércukor szintje. Az is ilyen állapotot okoz.
2012. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
fogadjunk egy túlszaporított nj kutyád van, most jönnek elő a bajok..ez még csak az első fázis.
2012. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 09:27

Mert keverékek még sosem voltak epilepsziások, sem más betegségben nem szenvedtek.

Ez válasz, amit ideszórtál?

2012. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még csak 2 éves keverék német juhász-rotweiler és még sosem volt ilyen! egy kiskutyája sincs!!
2012. júl. 12. 10:57
 8/8 anonim válasza:
Ha csak a lábai remegtek akkor lehet hogy leesett a vércukorszintje. De ha az egész teste akkor epilepszia(én kutyámnak is volt, bár annak a doki nem irt semmi tablettat)
2016. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!