Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy legyek képes feldolgozni,...

Hogy legyek képes feldolgozni, hogy nem lehet kutyám?

Figyelt kérdés

Annyira szeretnék, de most egyszerűen képtelenség lenne felelősen kutyát tartanom, felelőtlenül meg nem akarok.

De ha meglátok egy kutyát, szinte depresszióba esek. :(


2012. júl. 12. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

vállalj kutyasétáltatást,legyél ideiglenes ha van rá módod,menj el menhelyre önkéntesnek,ismerősök kutyái.

Ha sétáltatás miatt nem tudod bevállalni mert mondjuk keveset vagy otthon,jó lesz a cica is addig,vagy valamilyen kisállat akihez kötődhetsz.

2012. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lakle ***** válasza:

Ne haragudj, de elsőre jót nevettem a kérdéseden:))

Komolyra fordítva, nem tudom hány éves vagy,de tegyél meg mindent, hogy lehessen. Jobb munkahely az anyagiak az idő miatt stb. ilyenekre gondolok. Nekem is sokáig olyan munkahelyem volt, hogy egy kutya nem fért volna még bele az életembe. Próbálkoztam és sikerült egy nagyon jó állást találnom és lett is kutyám:) Szóval türelem és sok munka. Persze addig menhelyeken besegíthetsz.

2012. júl. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam egy menhelyen, de sírva jöttem ki onnan. Meg lehet szokni azt?
2012. júl. 12. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
nem sirni kell, hanem annak örülni, hogy ha csak 10 percre is, annak az állatnak bearanyoztad a napját. mert megsétáltattad, játszottál vele. és neked van kiért visszamenned másnap, neki pedig van kit várnia.
2012. júl. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mit értesz az alatt ,hogy most felelőtlenül tudnál vállalni kutyát?Ismerős az érzés velem is volt ilyen mégis kaptam és ez nagyon rosszul sült el eddig :( bár igyekszem. Mond meg hogy igazából miért nem tudnál gondoskodni róla. Így utólag már tudom mit kell tenni tudnék segíteni. :)
2012. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!