Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Scalibor...

Mi a véleményetek a Scalibor nyakörv bolha-, és kullancs elleni nyakörvről?

Figyelt kérdés
Eddig Kiltix-et használtam de nemtúl jó megoldás mert kinti kutya és szeret az esőbe rohangálni meg ilyenek és az meg nem vízálló. Valaki javasolta hogy használjak Scalibor-t mert az vízálló. Mit gondoltok??? Megbizható??
2009. júl. 13. 04:16
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést már feltették. miért nem használod a keresőt?


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__235958-scalib..

2009. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert ott nemvolt rendes válasz csak hogy használj ilyen spot-ot meg olyat,de én a Scaliborra vagyok kíváncsi.
2009. júl. 13. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tettem fel a kérdést még anno ... 2 hónapja rajtuk van és nagyon sokat fürdenek, de igy is hatásosnak tünik.

Néha találok a szörükben halott kullancsot és összesen 1 db ment bele a kisebbik kutyámba, de szerintem már az is döglött volt mert nem szivta meg magát.

2009. júl. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mi ezt használjuk, kb 80%-os, másfél év alatt 4 kullancs volt benne, de azok éltek, szívtak is. A döglötteket nem számoltam, abból sok volt :) . A garantált 6 hónap igazán csak 3. Épp tegnap javasolta az állatorvos: scalibor+frontline, háromhavonta. Igaz így kicsit drága, 6-7000 ft a kettő együtt.
2009. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!