Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti tartanátok angol bulldogot...

Ti tartanátok angol bulldogot lakásban?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy drága kutya, de budös, nyáladzik, röfög, és hullik a szőre. Nem tud kultúráltan inni, minden tiszta víz utána, és melesleg állandóan befingik :))) Mindezt egy 30 m2-es albérletben... A szőre mindenhol ott van, a kimosott ruhákban. Kap szőrhullás elleni szert.
2012. júl. 15. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Angol bulldog az házba való kutya! nem udvaron kell tartani. minden kutya "büdös" a mi bulldogunk nem nyáladzott és röfögni a nyomott pofija miatt röfög! a te hajad is hullik úgy hogy az övé is:) ha nem rendezitek a szőrét (már pedig nem rendezitek) és azért van mindenhol a szőre! egyik kutya se tud kúlturáltan inni de a tálja alá egy törölköző csodákra képes valamit te nem szoktál fingani?
2012. júl. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

előttem íronak igazat adok!


Angol bulldog az lakásba való kutya és nem kidobni a kertbe! Ha normálisan rendeznétek a kutyát akkor a szőre nem lenne ott mindenhol. Valamint minden kutya drága:) Kivéve ha szaporítótól veszel valami roncsot! ja és a szőrhullást vedlésnek hívják amire nicnsen semmilyen csodaszer

2012. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

figyelj valaki vagy nagyon szereti ezeket a nyomott orrú drágákat,vagy nagyon utálja.. Ha elöbbihez tartozol nem fog idegesíteni a röfögés,ha meg a ráncait mindennap letörölgeted nem fog bepállani és nem lesz büdös a kutya:)

Amúgy csak lakásba való,vagy kertbe ki-be járással mert ő a gazdi közelébe szeret lenni. Én győri vagyok,rengeteg angol bullit látok panelban,nincs nagy mozgásigényük így nyugodtan lehet.

Másik vegyél fressibe olyat hogy "kozmetikai kefe":


[link]



így néz ki,olyan szépen leviszi a szőrt ami lehullana.. Édesanyám kutyáját heti 1x kikefélem ezzel alaposan, és most 80%-al megszűnt a szőrhullás pedig előtte..

Fingás meg vele jár,rövid orra miatt sűrű a gázképződés:)

2012. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Természetesen. Az angol bulldog egy lakásba való kutya, (mint a kutyák 90 %-a). A családdal szeret lenni. Fingani az emberek is szoktak, a szőr ellen porszívózni kell, az ivótálkája alá pedig valamilyen kartont tennék, vagy feltörölném utána a vizet. Marha nagy problémák, mondhatom:) A büdösség pedig a nem megfelelő étkezésre vagy bűzmirigy-problémára utalhat. Ezért is minőségi kaját adnék neki, és kivizsgáltatnám. A röfögés, ha ilyen kutyát választanék, nem lenne számomra zavaró.
2012. júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kutya nem a mienk, csak kíváncsiságból kérdezem, mert mi nem lennénk képesek elviselni ezt. Amúgy imádjuk azt a kutyát, csak jó, hogy nem nálunk lakik. De ezért nem tart mindenki kutyát a lakásban. :)Mi vigyázunk rá 3 hete. Minden nap járunk át hozzá. Mikor elmentek a gazdái megkérdezték, hogy lehetne-e nálunk a kutya. Mikor azt mondtuk, hogy nem, akkor csodálkoztak hogy, miért nem. Én csak azt nem értem, hogy miért evidens az, hogy mindenki szeretne együtt lakni egy kutyával.
2012. júl. 15. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nem tud kultúráltan inni, minden tiszta víz utána, és melesleg állandóan befingik :)))"


hát ezen besírtam XD


szegény kutyát így tenyésztették ki, ilyen hülye pofával. nem tehet róla. pedig a természetben nem véletlenül nincsen ilyen állat :)


amúgy meg, nem, nem tartanék magamtól. egy kutya túl macerás lakásba. inkább valami kisállatot, de lehet még azt sem. a macska elég univerzális, kevesebb gonddal és igénnyel. inkább azt.

2012. júl. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Angol bulldogot se lakásban, se kertben nem tartanék, mivel a sportos, nagy munkakedvű és temperamentumos, egészséges kutyákat szeretem :)


De lakásban simán tartok, tartanék kutyát. Szobatisztává kell nevelni, takarítani utána, sűrűn átkefélni és ápolni.

2012. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!