Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen csomo lehet a kutyam...

Milyen csomo lehet a kutyam fule hatanal?

Figyelt kérdés
Ma talaltam kutyam mindket fule hatanal egy egy szorcsomot,legalbbis ugy hittem hogy szorcsomo,mert olyan a szore hogy hajlamos a csomosodasra,de ahogy jobban megnezem,kerek,es nagyon a borhoz van kotve,de benotte a szor.Nem faj ha nyomom neki,de most aggaszt nagyon,...mi lehet ez?

2012. júl. 15. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Bontsd le a szőrt a csomóról.

Lehet, hogy a szőr állt össze ott.

2012. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem az, de nem a chip-et találtad meg benne?:) egyik nap én is néztem, hogy mi lehet az a fura apró dudor, kellett egy kis idő, amire rájöttem, hogy bizony a chip az.
2012. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét oldalon nem lehet chip.
2012. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a chip,es nem tudom hogy merjem megbontani a szort,nehogy belecsipjek,ha nem szorcsomo az.
2012. júl. 15. 19:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is gyakran előfordul. Vizezés, fürdés, úszás után azonnal elkezd csomósodni a szőre az enyémnek.

Vagy már előfordult, hogy bogáncs, toklász ragadt oda és köré csomósodott. Ha tudod, vágd ketté és úgy bonts szét.

2012. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem is egyszerre, de kezd kisollóval levágni addig, ahol a csomót érzed. Utána már a kezeddel is tudod bogozgatni-
2012. júl. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!