Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek közül melyik nem ugat...

Nikikee457 kérdése:

Ezek közül melyik nem ugat sokat és melyik jó lakásba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Belga juhász

Német juhász

Japán akita

Labrador

Husky

Border collie


2012. júl. 16. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Labrador!


Labradorom van 11 hónapos kan és panelba lakunk! Reggel, délelőtt, délután és este vannak a séták. Az első 3 20-30perces séta kb. az esti meg másfél 2 órás szokott lenni! Ha lakásba van egész nap alszik és egy hangja nincs emellett nagyon okos és értelmes, nyugodt szelid és csendes:) csak ajánlani tudom!

2012. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben köszi a válaszodat... mennyit eszik?
2012. júl. 16. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
hát.. táptól föggően változó lehet! én most dog chow-t adok neki és ebből napi fél kilót eszik (600ft/kg) de vannak olyan tápok amiből pl. elég neki 350 vagy 400gramm naponta. nagyon érzékeny az én kutyám gyomra és ez a táp vált be neki és nem váltogatom már neki a tápot helyette vitamint adok neki! de szerintem az összes kutya amiket felsoroltál napi fél kiló tápot eszik meg.
2012. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek nem 55 centi alatt vannak :D Max a bc
2012. júl. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért elég merész dolog lenne 13évesen belga juhászt vagy akitát bevállalni, a többi sem semmi. Hogy melyik mennyit eszik: a (leendő) táp etetési útmutatóján megnézed, hogy az adott kutya elv max hány kg és kapsz egy jó viszonyítási pontot.

Nem kötözködésből, de a szüleid tényleg megtehetik és meg is fogják tenni, hogy jó helyről ilyen "kemény" és/vagy pörgős kutyát vegyenek neked, amire 4-5-6-sok év múlva is naponta több órát kell rászánni, hogy ne romboljon, elfáradjon, mikor te érettségizel, bulizol, pasizol/barátnőzöl...?

2012. júl. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már volt 1 kutyám ehy erdélyi kopó 6 éves voltam amikor elpusztult. de emlékszem milyen okos és bátor kutya volt.
2012. júl. 17. 11:25
 7/7 A kérdező kommentje:
LABRADOR MELLETT DONTOTTEM
2012. júl. 17. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!