Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretitek a kutyákat? Miért...

Szeretitek a kutyákat? Miért jó egy kutya?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre mert 100%-ban kutyabarát vagyok! Nekem is van kutyám akit imádok és szeretek! De gondolkoztam rajta, hogy miért jó egy kutya (hobbi szinten aki nem tenyészti, nem dolgozik vele) és miért lehet őket annyira szeretni?!
2012. júl. 18. 19:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nagyon sokat beszélgetek vele :D bocsánat utolsó voltam.
2012. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert akármilyen problémám van velük kikapcsolódok, elfelejtem a gondokat. Ha hibázok velük szemben valamit, nem róják fel. Nem ítélik el az embert, lehet a gazdájuk bankrabló vagy szent. Nem anyagiasak, hűségesek, odaadóak. Nem okoznak csalódás. Összefoglalva nagyon sok olyan pozitív tulajdonsággal rendelkeznek, mint amivel pl embert nem. Én ebben nőttem fel, ha nem lennének kutyáim üresebb lenne az életem.
2012. júl. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!