Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálnak ilyet az...

Miért csinálnak ilyet az emberek? (állatkínzás)

Figyelt kérdés
Jött a riasztás,hogy a vasúti sínhez van kötve x helyen egy kutya,mire odaértünk a kutya sehol,csak a láncot találtuk kilapítva.Valószínű a vonat levágta róla.Vér vagy egyéb nyomot nem találtunk hál'istennek!!!Engedje szabadon akkor már,miért kell ilyet csinálni????
2012. júl. 18. 23:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
Mert az emberek hülyék és a hatalomvágy sokmindenre képes! Láttam már olyat is, hogy egy emeletesház tetejéről 2 fiatal csak úgy heccből ledobott egy kutyát, ami el sem pusztult azonnal, hanem eltört majdnem minden csontja és még ott vergődött egy darabig, mielőtt vége lett volna. Azok meg röhögtek rajta meg élvezték a látványt.
2012. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Amit írni akartam, fenn akadtak a szűrőn...

Szóval azt gondolom az ilyenekről!

2012. júl. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok a 4általános iskolát végzett tízen akárhány éves kis ratyi, akik nem értenek máshoz, csak ahoz, hogy valakinek, vagy valaminek keresztbe tegyenek.

Én az összes nyomorult állatkínzót a legdeviánsabb bűnözők közé raknám legalább 5 évre, egy minimum 10 személyes cellába.

De szívem szerint, az ilyeneket addig ütném egy viperával, ameddig ki nem hűltek.

2012. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"ma 23:10"


És legalább rájuk hívtad a rendőröket?

2012. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
23:25 Videón láttam, ráadásul nem is mai darab volt, úgyhogy esélytelen.
2012. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem érettem az ilyen embereket, akik kidobnak egy kutyát pl lábai, szája összekötözve, vagy úgy kiköti valamihez, hogy megfulladjon stb... Dobná be egy menhelyre, vagy kötné elé, de még az is jobb lenne, ha szabadon engedné, akkor legalább van esélye a túlélésre. Miért kell megölni? De inkább miért kell nekik bármilyen állatot tartani? Nem kötelező.
2012. júl. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezeket velük kellene megcsinálni, hogy tudja meg egy ilyen ember, hogy mi az a fájdalom, szenvedés és rettegés.
2012. júl. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az emberek egymást is gyilkolják, megkínozzák...akkor miért tennének kivételt az állatokkal? :( Beteg világban élünk.

Amúgy több tanulmányt is olvastam, hogy a gyilkosok korábban mind állatok mészárlásával kezdték...

2012. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a mi kutyánk előéletéről nem tudok semmit, csak hogy tutira verték. A családot már imádja, de igedenektől retteg, ha meg akarja valaki simogatni, morog, ugat, odakap. 4 hónapos volt kb. Mikoir hozzánk került, én el nem tudom képzelni, mi visz rá egy embert, hogy megverjen egy kiskutyát. Tény, hogy bűn rossz, izgága, de ez a dolga, ilyen egészséges kiskutya, enek tudatában kell magunkhoz venni.érdekes, hogy normálisan bánunk vele, ha rosszalkodik is, már a dorgál.s is segít.
2012. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mikor odaértünk,épp egy tehervonat száguldott el a helyszínen. Mi persze elég közel vizsgálódtunk épp a sínekhez,el tudom képzelni,hogy kb világgá rohant szerencsétlen,ahogy a feje mellett elhaladt az IC ami a teher előtt elvágta a láncot.Remélem jól van,mert mi nem találtuk sehol.
2012. júl. 19. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!