Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feljelenthetem állatkínzásért?

Feljelenthetem állatkínzásért?

Figyelt kérdés
A szomszédunk kiskutyáját egy pár négyzetméteres teraszon tartja kutyáját.Sétálni sosem vitte ki,nem is fogja.Feljelenthetem ezért?Hol jelentsem be,milyen törvényekre hivatkozzak?Fognak ténylegesen tenni valamit?

2012. jún. 4. 19:49
 1/8 anonim válasza:
0%

Semmi közöd a másikhoz.

Törődj azzal,hogy Te mit és hogyan csinálsz!

2012. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egész nap és éjjel üvölt a kutya.Aludni sem tudunk.
2012. jún. 4. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Állatvédőrség.
2012. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jelentsd csak fel nyugodtan. oké, hogy nem a te dolgod, de ha nem foglalkoznak vele, akkor mi lesz? elküldenek, és? most ez így hülyén fog hangzani de ha a kiskutya tudna rajtad segíteni, akkor hidd el, segítene. akkor te miért ne segítenél? Az állatkínzás a legeslegundorítóbb dolog a világon. Ugyanazt alkalmaznám a gazdán, mint amit a kutyán. Ücsörögjön egy teraszon csak a saját ürülékében hátralévő életében.. az ilyeneknek minek kutya?
2012. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi ugyanezért jelentettünk a tetovált állatmentöknek, 2 nap mulva odamentek, egyből átadták nekik a kutyát és már másnapra volt gazdija.
2012. jún. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tetovált állatmentők? Az az állatvédőrség, vagy kicsoda? Még sose hallottam róluk.


Én is tenném a feljelentést azonnal!

2012. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Antispecista ***** válasza:

Szerintem siman feljelentheted. Az elobb egy masik valaszado altal megadott honlap regi, ez az uj [link]

Elso valaszolo, ugye tudod, hogy undorito es szegyenletes amit irtal? Ha teged bezarnanak valahova, fogva tartananak es en errol tudnek, megertened ha lekopnem es semmit nem tennek, mert nem az en dolgom lenne...?


The world is a dangerous place to live, not because of the people who are evil, but because of the people who don't do anything about it.


Take sides. Neutrality helps the oppressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented. - Elie Wiesel, Nobel acceptance speech (1986)

2012. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!