Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti elítélitek a kínaiakat,...

Ti elítélitek a kínaiakat, amiért kutyát esznek?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán láttam egy nagyon sokkoló videót arról, hogy a kínaiak hogyan bánnak a kutyákkal. Ketrecekbe zsúfolva szállítják őket, megverik őket, élve főzik és nyúzzák meg a kutyákat. Ez mind benne volt a videóban cenzúrázás nélkül. Engem rettenetesen sokkolt a látvány és még most sem bírom feldolgozni amit láttam. Más állatokkal sem tudnám elképzelni, hogy ilyet tegyek, de az abszurd, hogy az ember legjobb barátjával, akikkel már évezredek óta együtt élünk és hűséges társunk, ilyet tegyenek. Nem lehet ez ellen tenni valamit?

2012. júl. 17. 22:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
nem, mert a kínaiak sem ítélnek el minket, hogy ugyan ezt csináljuk a marhákkal, disznókkal, kecskékkel, birkákkal, szárnyasokkal
2012. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De mi élve nyúzzuk meg az állatokat? Félholtra verjük őket, mielőtt elpusztulnak? Élve főzzük/sütjük meg őket? Szerintem nem... Oké, elfogadom, hogy megeszik a kutyákat, de ez a bánásmód szerintem felháborító!
2012. júl. 17. 23:00
 3/24 anonim ***** válasza:
37%
utálom az összes köcsög kínait, ha tehetném kiírtanám őket egytől egyig. sőt még örömömet is lelném benne.
2012. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
akkor nézz meg egy videót egy magyar vágóhídról is. meg fogsz lepődni
2012. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Van még a világon ehhez hasonló sokféle táplálkozási szokás. Te nem tudsz róla, így nem is háborodsz fel rajta. Ha nem volna a YouTube, a mai napig nem tudnád, hogy az 1 milliárd kínaiból pár százezer mi, hogyan eszik.
2012. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Van egy nép, alkalomadtán összegyűlnek egy páran, kergetik az állatot, amit meg akarnak ölni, halára rémítik, agyoncsapják egy piszkavassal, általában nem is sikerül elsőre, az állat sír, kergetik, végre megölik, a vérét összegyűjtik, megsütik, a halott állatot nagy lánggal addig égetik, míg le nem ég a szőre, majd feldarabolják, és nyersen, főzve, sütve megeszik. Durva, mi?


Ilyen egy disznóvágás ma Magyarországon.



Félre ne érts, nagy kutyás vagyok, dolgoztam is velük, de azt szemellenzős nézőpontnak tartom, hogy "...amiért kutyát esznek".

Az, hogy hogy BÁNNAK velük, egészen más kérdés. Igen, elítélem. És elítélem a magyar gazdát is, aki nem ad elég vizet az állatainak, az olaszt, akinél éheznek, vagy a franciát, aki cukorral tömi a kutyáját (ezek légbőlkapott példák voltak). És elítélem az állatkínzást úgy általában. A fókavadászatot, a bálnavadászatot.


De pusztán azért a tényért, mert egy nép megeszik valamit, amit egy másik nem, nem, azért nem ítélem el.

2012. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
16%

csak tudjátok a kutya nem egy disznó vagy csirke.

de hát a kínaiak a saját anyjukat megeszik és ebben a hülye országban is egyre több van. pusztulna ki az összes ferdeszemű.

2012. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, elnézést! Rosszul tettem fel a kérdést. A téma inkább a bánásmódra irányult és nem pedig a puszta tényre, hogy mivel táplálkozik az adott népcsoport.
2012. júl. 17. 23:10
 9/24 anonim ***** válasza:
57%
el tudnád kérlek küldeni a videót, akár privátban is, egyébként ugyanezt tenném az összes roh@dékkal, de végülis, ez náluk a "szokásos"....:(
2012. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nézd meg ezt a rengeteg beteg disznóval mit csinálnak. http://www.youtube.com/watch?v=jwMIlw7rCSc
2012. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!