Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffnak szokás vágni a...

Amstaffnak szokás vágni a farkát? Eddig úgy tudtam hogy igen de mondták hogy nem. Most akkor hogy van?

Figyelt kérdés

2012. júl. 19. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekik pont nem szokás. Legalábbi is én vágott farkút még nem láttam.


Az FCI-ben ez van:

"Farok: A kutyatestéhez viszonyítva rövid, alacsonyan tűzött, elvékonyodik, finom csúcsban végződik: nem gyűrűs vagy a hát fölött hordott. kupirozatlan."

2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Én még nem láttam vágott farkú amstaffot.
2012. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Ki az a barom aki azt mondta hogy vágják a farkát? Elvileg a fülét sem lehetne vágni hisz állat kínzásnak számít!
2012. júl. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Menjmár a hülye állatkínzásoddal!
2012. júl. 19. 21:37
 5/7 A kérdező kommentje:
A többieknek köszi a választ!
2012. júl. 19. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:
A Cane Corsoknak, dobermannoknak, rotinak, vizsláknak (bár azt se mindenki) szokás vágni a farkát (pár példa kapásból) . Amstaff nem ebbe a kategóriába esik, nekik a fülét szoktál vágni, de azt sem mindenki, ahogy dobermannokét sem mindenki. Bár attól függ hogyan vágják neki, láttam már nagyon érdekesen nyírt fülű amstaffot régebben, de erre legalábbis kevés vágott fülű staff van. :)
2012. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem szokás vágatni nekik, ennek ellenére már láttam vágott farkú amstaffot, és mondhatom nagyon nem volt szép. Nekem is az van és megvan a farka, viszont a füle vágva van és gyönyörű. Mielőtt le"állatkínzó"zna valaki, így vettük, nem én döntöttem róla.
2012. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!