Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy leszoktassam...

Mit tegyek, hogy leszoktassam róla? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy 2hónapos boxerem. Egy hete van nálam, először félénkebb volt aztán már kezd ideszokni. Most már az viszont ujjaimat szeretné nagyon meg a vádlimat harapdálni és le szeretném szoktatni erről, mert félek, hogy a végén harapós lesz.

2012. júl. 21. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy kutyád és fogalmad nincs, miként is működik. Jól felkészültél a kutyázáshoz.

Olvass:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=harap+a+kisk..

2012. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha például nem engeded neki az erősen harapást, az sokat segít :) Ha meg egy két hónapos kutyának sem tudsz megtiltani semmit, akkor vagy kérj segítséget szakemberektől, vagy gondolkodj el rajta, kell-e neked egyáltalán kutya.
2012. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó. Mindegy. Megkérdeztem vki mást az többet segített... Több kommentet légyszi ne írjatok. Köszi
2012. júl. 22. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden kiskutya ezt csinálja, ettől még nem lesz harapós. Mikor ilyent csinál mond, hogy NEM, és fordíts hátat, hagyd ott. De tényleg olvasgass kutyás könyveket, mert a hozzá nemértésednek rossz kimenetele lehet. Egy kutyát nevelni kell és sajnos, te nem tudod, hogy hogyan kell. Nem kell megsértődni, csak arra kérlek, hogy a kutyád és magad érdekében kezdj el informálódni és tanulni ... kutyasuli, stb. Nincs semmi veszve, szeressed és tanítsad!
2012. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a legtöbb kölyök ilyen, akit 6-7 hetes korban választanak el az anyjuk mellől. Le fog róla szokni, de Te is tehetsz érte, hogy minél gyorsabban menjen. Ha megkap, sikíts fel úgy, hogy megijedjen, majd hagyd őt ott, ne foglalkozz vele 15-20 percig. Ha fizikailag próbálod fenyíteni, azzal nem sokra fogsz menni, nem fogja érteni, csak még jobban bevadul.

Nekem yorkshireom van, sajnos ő is nagyon korán lett elválasztva (6 hetesen) és volt olyan, hogy véresre harapta a kezem.

2012. júl. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam azt h ott hagyom negyed órára ott hagytam egyedül és rögtön örült amikor visszamentem hozzá. Köszi a segítséget azt hiszem ez lesz a legjobb módszer...
2012. júl. 22. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!