Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cica gondok? (elég bonyolult...

Cica gondok? (elég bonyolult de remélem értitek)

Figyelt kérdés
Van 4 kutyánk. Ebből kettő cicákkal nőtt fel a másik kettőről fogalmunk sincs. Akik a cicákkal nőttek fel az egyik szinte a kölykeinek tekinti őket a másik nem. A kettő akiről fogalmunk sincs ő sem szereti őket. Ma reggel a cicát alig tudtam "lementeni" a fáról mert átment a "nagykutyás udvarba". Az egyik kistestű tegnap majdnem 3 cicát fogott meg. Hogy lehet erről leszoktatni őket?? Az egyik kutyámnak ez a vérében van szerintünk.
2012. júl. 22. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, erről szerintem nem lehet őket leszoktatni. az én kutyám is csak játszani akart vele, de majdnem eltörte a gerincét (XD)
2012. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 intrepid ***** válasza:
Nem hiszem, hogy le tudod szoktatni róla. Ez van. Ősellenség. Majd a macsekok megtanulják, hogy merre hány méter. Tudnak azok vigyázni magukra. Egyébként meg gonoszak a kutyával, láttam már olyat, hogy direkt bosszantották a kutyát.
2012. júl. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Letiltod őket a macskázásról. Ha van elég tekintélyed, és rendszeresen gyakoroltok úgy, hogy direkt összehozod őket macskákkal, akkor egy idő után le fognak szokni róluk. Meg persze az sem árt, ha amúgy le vannak mozgatva, fárasztva, kiélhetik a vadászösztönüket, és nem fognak már csak unalomból is rájárni a macskákra.
2012. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!!

De ez egyik velük nőtt fel és mégis...pedig kis korában nagyon szerette őket.

2012. júl. 23. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ovisok sem feltétlenül szeretik egymást csak azért, mert együtt nőttek fel. Megfelelő nevelés híján a kutya is és a macska is azt kezd a kapcsolatukkal, amit akar, figyelmen kívül hagyva azt, hogy te mit akarsz :)
2012. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!