Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennyi a hozzánemértő állatorvo...

Ennyi a hozzánemértő állatorvos vagy ez csak átverés?

Figyelt kérdés
Szerintetek aki ide beirja, hogy beteg a kutyája, volt vele orvosnál, de aztán itt kérdezősködik, az tényleg mind idiótához vitte vagy csak azért irja, hogy ne szidják meg és kapjon tanácsokat??? (pl vmelyik nap a férges kutyának doki szt fokhagyma...nekem ez hihetetlen, a féregirtó tabletta helyett egy városi legenda, nem tudom elhinni)
2012. júl. 23. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondta egy állatorvos, hofy ne fogadjak örökbe menhelyről kutyát, mert mind beteg, és nem biztos, hogy meg lehet gyógyítani őket, ha meg igen, akkor nagyon sokba kerül... Mindezt arra a kérdésemre válaszolta, hogy ha kihozok a menhelyről egy kutyát, hajlandó-e megnézni, hogy minden rendben van-e vele.
2012. júl. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az állatorvosok között is akadnak komplett idióták. Ők is csak emberek.
2012. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!