Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire felel meg házőrzőnek...

Mennyire felel meg házőrzőnek az amstaff?

Figyelt kérdés

Anyámmal egy elég rossz környéken élek,kellene egy "életbiztosítás",már van egy akita kutyánk de mellete már 1x betörtek.Szóval vennék egy olyan kutyát ami kicsi keveset eszik és ha meglátja egy rossz alak akkor azt mondja:"na ide sem török be".


A kérdések:

-mennyire jön ki más kutyával?

-Honnan érdemes venni?

-mennyibe kerül egy évi oltása?

-mennyit eszik?

-mennyire elszántan védi meg a házat?


Az olyanok kíméljenek hogy

"jaaaaaj nekünk is utána kell nézni"

olyanokat kérdezek akiknek van ilyen kutyájuk.



2012. júl. 24. 13:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kifelejtettem hogy az megfelel-e neki ha csak száraz tápot kap és sokszor maradék húst,csontot,tojást?
2012. júl. 24. 13:02
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Lényegesen kevesebbe kerülne egy közvetlen bekötött riasztó a rendőrségre.

A staffi nem házőrző.

Aki komolyan be akar törni valahova, azt 3 kutya sem állítja meg. Bőven van lehetőség sajnos kiiktatni egy kutyát.

2012. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az amstaff nem kifejezetten házőrző. Másokkal szemben domináns, de nem territoriális. Ha a gazdáját megtámadják, akkor megvéd. De ha betörnek, akkor nincs meg hozzá az "agya", hogy megvédje a területét.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2480683-amsta..

2012. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amstaff nem házőrző ..
2012. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ismerősöm kutyái nehezen jönnek ki egymással, bármit megtesznek, hogy a másikat ingerelhessék, a másik kennelbe is átmásznak, de a gazdájának gőze nincs, hogyan. de szerintem ez nevelés kérdése.

mindenképpen tenyésztőtől vegyél kutyát!

szerintem jó házőrző, az övék mindig ugat, de úgy gondolom ez is csak a nevelés kérdése lehet.

2012. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Tyler913 ***** válasza:
Nem felel meg. Ahogy előttem is írták, nem territoriális kutya, emberekkel barátságos, szóval ha veszélyes a környék, én is inkább egy riasztó beszereltetését javasolnám. Ha pedig mindenképpen házőrző kutyát akartok, akkor valamilyen nagytestű pásztorkutya, esetleg nagytestű keverék menhelyről. De ne feledd, nevelni is kell, nem elég kirakni a kertbe!
2012. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Nem tudtok ajánlani egy kistestű házőrzőt?

2012. júl. 24. 14:45
 8/16 anonim ***** válasza:

A kistestű még úgy sem házőrző. A nagyok talán a megjelenésükkel, erős ugatásukkal elriaszthatnak némely embereket. De egy kistestű max jelzésre tökéletes.

Elmész egy menhelyre, és lesz bőven lehetőséged válogatni.

2012. júl. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

akkor mire jó az amstaff?

Öleb?

2012. júl. 24. 17:59
 10/16 Tyler913 ***** válasza:
Mire jó? Hobbikutya, alkalmas sportcélokra, de személyvédelemre is ki lehet képezni. Szóval sok mindenre,de házőrzőnek nem.
2012. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!