Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire felel meg házőrzőnek...

Mennyire felel meg házőrzőnek az amstaff?

Figyelt kérdés

Anyámmal egy elég rossz környéken élek,kellene egy "életbiztosítás",már van egy akita kutyánk de mellete már 1x betörtek.Szóval vennék egy olyan kutyát ami kicsi keveset eszik és ha meglátja egy rossz alak akkor azt mondja:"na ide sem török be".


A kérdések:

-mennyire jön ki más kutyával?

-Honnan érdemes venni?

-mennyibe kerül egy évi oltása?

-mennyit eszik?

-mennyire elszántan védi meg a házat?


Az olyanok kíméljenek hogy

"jaaaaaj nekünk is utána kell nézni"

olyanokat kérdezek akiknek van ilyen kutyájuk.



2012. júl. 24. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az amstaff nagyon is jó házörzö,nekem van 2 is.a legkisebb zajra már ugrik és akkor is ha éppen aludt.A kennel a háztól kb 10méterre van de ha nyitom az ajtot már fut is ki.Én tenyésztötöl vettem,nem volt olcsó de nem bántam meg,azota biztonságba érzem magam.Nagyon okos kutyák.
2014. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem házőrzésre a németjuhász a legalkalmasabb. Esetleg a közép ázsiai juhász,komondor,kangal. A bullmasztiff még alkalmas rá.
2014. aug. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Bánki Ani válasza:
A roti is nagyon jó házörző. De ha kistestűt akarsz akkor pitbull.
2017. márc. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem van 2is edzetem őket szerintem senkise olyan hülye hogy bejöjjön ide. A staff nagyon elszánt, nagy a fájdalom küszöbe, nem hinném hogy ki birná iktatni a betörő a staffot még ha kés is van nála vagy pisztoly a staff túl gyors ahoz hogy találatot kapott, az emberünk pillanatok alatt a földön találja magát. És jegyezzük meg azt is hogy a staff viadal kutya nem fog behódólni és fel sem fogja adni a küzdelmet.
2020. ápr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az amstaff nem hobbi kutya, viadal kutyának használták/használják is jelenleg sajnos. Ház örzésre tökéletes már arra használják őket.( Megjegyzem nekem van staffom és egyáltalán nem barátságos más emberekkel, csak és kizárólag velem, tesom karját majdnem leharapta egy hajszálon múlt!!)
2020. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én nekem van amstaffom és egy nagyon értelmes kutyus tökéletes házőrző
2023. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!