Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a velemenyetek a mopsz...

Mi a velemenyetek a mopsz kutyusokrol?

Figyelt kérdés
szeretnek venni csak nemtudom jo valsztas e?
2009. júl. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
imádom őket, nagyon édesek, nyugodt, lusta kutyusok:) tipikusan azok, akik egész délután a gazdi mellett ülve tv-znek:) de könnyen betegednek meg az orruk miatt, és horokolva veszik a levegőt.
2009. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
es hogya kell rajuk vigyazni h ne betegedjenek meg?
2009. júl. 15. 19:29
 3/7 anonim válasza:
35%
nekem az van, de nem jó választás, kényes, sokat beteg, ha nem az akkor is van vele valami, vendéget nem enged be,a kaják közül csak a prémiumokat eszi meg , mert kihány mindent, mondta az orvos, hogy ez ilyen, náluk gyakori.Szóval én nagyon megbántam.
2009. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi pont vasárnap vettünk 1 kis mopszit :D 2 hónapos szóval elvagyunk vele :D Harap....alszik....eszik....wc-zik :)

De tündéri és napról napra aranyosabb....

Elötte pincsink volt szal "rokon" a kis mopsz neki :p

2009. júl. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
aranyos kutya,csak sajnos aki veszi nem néz utánna h milyen! nekem nincs ilyen kutyám,de igazság szerint én nem is tenyészteném,hisz ezek a kutyák már úgy születnek h betegek!!! 1 beteg kutyát minek tenyészteni? Nyáron a melegben nem kap levegőt az orrán mert eldugul,alapból úgy születik h légzőszervi problémái vannak,magától nem képes szaporodni csak mesterséges úton,mind ezek a vele született betegségek mellett 1000 másik kialakul és igaz h válogatós kaja terén is,bár egy ekkora kutyának bárki megteheti h prémium tápot adjon! én szerintem nem jó választás,én ellenzem még azt is h tenésszék,de tetszik nekem is! az orvosi kezelések súlyos pénzekbe kerülhetnek!
2009. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában a kutyák nagy része a száján veszi a levegőt, orrukat szimatolásra használják a leggyakrabban.
2009. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A miénkkel kaja téren semmi gond nem volt soha(közép kategóriás tápot kap/dog chow/és szépen fejlődik tőle.Meg hetente egyszer jár a máj:),ami valljuk be nem egy nagy költség olyan mennyiségben,amit ő megeszik,akarom mondani kap belőle(sokkal többet is enne)Szerintem olyan ez,mint az,h mi emberek is különbözőek vagyunk...valaki imádja a tejet és fejlődik tőle,valaki pedig laktóz érzékeny....

Azzal sem értenék feltétlenül egyet,hogy betegen születne és nem élne teljes életet...Ezt a fajtát évszázadokkal ezelőtt tenyésztették ki,szerintem ha annyira életképtelen lenne,nem maradt volna fenn(ez csak az én véleményem,szóval lehet nincs igazam)

Amit viszont javasolni tudok, hogy ha mopszot szeretnél,valódi tenyésztőnél tedd és ne sajnáld rá azzal a 15-20ezerrel többet. Mivel a mi kutyink sajna beteg,nem kimondottan mopsz betegsége van (sőt egy mopsz gazdi sem találkozott még ilyennel)de mi nem törzskönyvvel vettük.

Viszont én nem sajnálok egy forintot sem abból,amit ráköltöttünk,mert nagyon szeretem a kis csöppséget,és szerintem nálunk ha döneteni kéne ugyanígy döntenénk.

2009. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!