Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem akar párzani a kan...

QDoloresp kérdése:

Miért nem akar párzani a kan kutyám?

Figyelt kérdés
Yorkie kanom van, kedvelik egymást a szukával, már 4szer találkoztam, együtt is aludtak egy éjszaka, szaglásszák,-nyalogatják egymást, játszanak, a kanom minden kis szoba sarkot megjelölt, ivarérett, 1,5 éves, és szokta is gyakorolni a mozdulatot. A szuka odaatartja, engedi magát, férrehuzza a farkát, nem rajta múlik a dolog. De egyszerűen a kanom nem mászik rá.
2012. júl. 24. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Van esze, és tudja, hogy a hozzáértés nélküli szaporítás nem jó :)
2012. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
A szaporodási ösztöne igen mélyen elbújt benne.
2012. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

jól teszi! Ne akard a kutyádat felruházni emberi érzelmekkel, bennük nincs meg az a szexuális vágy mint bennünk emberekben,egyszerűen a kutyád domináns, és az hogy hágó mozdulatokat végez egyszerűen annyit jelent hogy nem tekint téged falkavezérnek,amit jelen helyzetben nem csodálok hiszen ha valaki emberként kezeli a kutyáját egyértelmű a kutya a fejére nő.

Mindenképp ivartalanítsd a kutyádat,és sürgősen ajánlom betartani az alábbi szabályokat,ha nem akarsz alacsonyabb rendű lenni falkában,és nem akarod hogy egy pár kilós kutya tekintse magát a vezérnek:


[link]

2012. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szokta is gyakorolni a mozdulatot:D Utolsó válaszolónak igaza van. Bár a többieknek is.
2012. júl. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de most nem arról van szó, hogy , mennyire domináns a kutyám. Én tudom amiket leírtál, nézem a Ceaser műsorát, és ezekkel tisztában vagyok. De nem engem hág meg, csak a levegőben, vagy egy párnát. Én vagyok a falka vezér, annak ellenére, hogy valóban nehezen tudok elvonatkoztatni attól, hogy nincsen emberi érzelme. De az is fontos kérdés, hogy mennyire jön ki jól a szukával.
2012. júl. 24. 20:48
 6/13 anonim ***** válasza:

nézd meg hány kérdés volt ilyen gyakorin,olvasd el a hozzászólásokat ha nem hiszel nekem:


[link]


7. oldalig szinte csak gyakoris kérdések vannak a te problémáddal,hátha meggyőz.

2012. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Na hogy értse mindenki hogy mit is szeretnék.

A kutya velem való viselkedésével nincsen baj hallgat rám és én vagyok a falka vezér. Egyszerűen csak annyi hogy nem mászik rá a nőstény kutyára, hogy ez miért lehet? mert az elején csinálta amikor oda vittük hozzá csak akkor a nőstény kutya nem engedte, most meg engedné csak az én kutyám nem mászik rá.

2012. júl. 24. 21:02
 8/13 anonim ***** válasza:
A szuka kutya egyáltalán tüzelt????
2012. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen! ez talán nyilván való dolog, akkor nem kérnék segítséget. hogy miért nem megy a dolog
2012. júl. 24. 21:10
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Kérdezd meg a tenyésztőjét, biztosan fog segíteni.
2012. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!