Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ valaki csukló pórázt?

Használ valaki csukló pórázt?

Figyelt kérdés

Ilyet: [link]


Ez rövid és a kutya nem tud annyira előre menni, most szoktatom a laza pórázos sétához. Ezt nem kell a csuklómra tekerni.



#póráz #csuklópóráz
2012. júl. 24. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy a kutyának, neked viszont kényelmes lehet, ha már tud melletted menni.
2012. júl. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van, de nem használom. Láb melletti sétánál tök jó, de ha a kutya pisilni/kakilni szeretne, akkor elég vicces, hiszen akkor szaglászik, mielőtt kiválasztja a helyet :) 2 pórázt pedig nem viszek :)
2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én gyakran használom városi közlekedéshez. Rákapcsolom a hámra, és így a kutya végül is pórázon van, mehet vele dolgára, szimatolni. Ha kell, lábhoz hívom, és ha nagyon szükséges, akkor meg is fogom.

Tömegbe, rövidebb időre nagyon jó, hosszabb időn át a hétköznapokban csak akkor van értelme, ha pl a kutyafuttatóig kell láb mellett menni pisi-kaki nélkül. Mivel nagyon rövid, 30-40 cm még a legkisebb eltávolodást sem engedi a kutyának, szinte végig feszes a póráz.

Tömegközlekedésnél is kényelmetlen, nagyon rövid hozzá

2012. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mennyi idős a kutyád? csak azért kérdezem, mert nekem is van kiskutyám és érdekel h mennyi idősen szoktatod a laza pórázos sétához?
2012. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van ilyen, de nem használjuk. Én jobban szeretem azt a pórázt, aminek akkora hurka van (állítható), hogy a vállamon át tudom vetni, így mindkét kezem szabad. Pisi-kaki-szaglászás nem téma, azt neki pórázon tilos.

[link]

2012. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem, tömegközlekedni például csak ezzel viszem a kutyámat, ott csak akadály a hosszú, úgyis vagy mellettem van a kutya, vagy fekszik, és ledobom mellé a pórázt :) De láb mellett sétálás tanításához is kiváló, oda is felesleges a hosszú póráz szerintem.
2012. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, igaz egy fokkal hosszabb. Amstaffom van, és régebben kerékpározáshoz használtam. Tudtam irányítani stb.
2012. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos a kutya. Amúgy is kb. ekkora pórázon van, mert a másik póráz a csuklómra van tekerve. Csak még néha húz és valamikor már nincs vérkeringés a kezemben, egy 2 órás séta után. :)
2012. júl. 25. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!