Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csinálunk a...

Szerintetek mit csinálunk a magára maradt kutyával?

Figyelt kérdés
Párom anyjáék elköltöztek és a kertes házukban magára hagyták az idősödő kutyájukat(nagy testű németjuhász).Azt mondták nem viszik el, nekik nem kell.Mi etetjük, de elég messze van, így 2-3 naponta kap kaját meg vizet(nagy vödörben több napig megvan).Egészséges amúgy, csak a szőre loncsos.Szóltam a Csillagszem alapítványnak, hogy mit lehet tenni(e-mailben).Még nem jött válasz.Azt viszont nem akarom, hogy büntetést fizessen anyós(megérdemelné pedig).Szereintetek mit csináljunk vele?

2012. júl. 25. 11:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A fajtamentőkre nem is gondoltam, megpróbáljuk majd náluk is.Ha nem tudjuk beadni menhelyre, akkor megpróbáljuk a hírdetést is.Örülnék, ha jó gazdát találnánk neki, mert aranyos kutya.Ha már a gazdája nem foglalkozott vele...
2012. júl. 25. 13:05
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet befogadnák az egyik menhelyre, de a kedves tulajok akadékoskodnak...
2012. júl. 25. 16:40
 13/13 anonim ***** válasza:
Én meg ilyenkor szoktam fenyegetőzni, merthogy fel is jelentheted őket.
2012. júl. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!