Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németjuhász első kutyának...

Apanacsi kérdése:

Németjuhász első kutyának ajánlatos? Lakásban élek nem

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis amit írni akartam, hogy nem baj, hogy lakásban élek ?
2012. júl. 25. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Ahova járunk kutyasuliba, a kiképzőnk is panelban nevel egy nj-t :)

Következetesnek és határozottnak kell lenned, ill. ha valami probléma van, akkor irány a kutyasuli. Bár első kutyaként én amúgy is ajánlom a sulit, rengeteget tanulhatsz :)

2012. júl. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kutyának kielégíted a mozgásigényét, akkor nem számít, hogy panelban tartod vagy udvaron. Jó választás.
2012. júl. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is lakásban van németjuhász, járunk suliba. Nagyon okos, és ha következetesen neveled, jó kutya lesz. nagyon ragaszkodó, lesi a gazdi szavát... amit előre borítékolok, hogy az ajtó kilincseket le fogja tudni nyomni és kleptomániás lesz kölyökkorában. :DDD
2012. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 valaki112 ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előzővel. :) Nekünk is nj az első kutya.

A miénk is nagyon gyorsan megtanulta magától kinyitni az ajtót, ami néha kicsit zavaró tud lenni, főleg hogy a miénk kinti kutya. :D

Amúgy meg én is csak azt tudom mondani, hogy ha rendszeresen viszed sétálni, és nem egész nap csak fekszik akkor nyugodtan belevághatsz. Viszont annyit tudnod kell, hogy néha makacs, keményen kell vele bánni. (NEM megütni!)

Viszont a nj egygazdás, de mindenkit a családból nagyon tud szeretni. :))

2012. júl. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!