Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava kutyák többsége...

Csivava kutyák többsége idegbeteg? Mert azt tapasztalom sőt a gazdáik is?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 07:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát eléggé azok én is úgy láttam.de ez neveléstől is függ mind a kutya mind a gazda részéről is :D
2012. júl. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nevelés hiányában azok
2012. júl. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
A mi csivavánk idegbetegsége ha annak lehet nevezni nem engedi hogy megsimogassák kézben földön inkább menekül. Ha ágyon vagyok és anyu közelít felém, morog ugat. Idegeneket ugat, de senki nem várja el tőle hogy csendben üljön a kapuba farok csóválva mindenkinek, még ha 2 kiló sincs, kutya, falun had ugasson. 1x max majd befejezi. Nem hinném hogy ez még idegbetegségnek mondható, de lehet bennem van a hiba meg a kutyában.:)
2012. júl. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Salx Narval ***** válasza:
78%
Ne csodálkozzatok rajta, ilyen és ehhez hasonló problémák adódnak akkor, amikor egy állat, minden nemes tulajdonságát készakarva kiiktatják, hogy játékszert készítsenek, hülye embereknek. Szégyen ez minden "nemesítőre" nézve, akik ezeket és az ehhez hasonló megnyomorított állatokat tenyésztik, de egy kicsit mindenki szégyene, mert nem szabadna engedni, hogy ezt tegyék állatokkal.
2012. júl. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Csak sajnálni tudom őket de komolyan ezek nem is kutyák.
2012. júl. 26. 07:55
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem igen. Én ha kutyámat sétáltatom próbálom elkerülni ezeket az idegbajosokat, mert nekitámadnak a kutyámnak, aki nem kis vadászösztönnel van megáldva.
2012. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Csivavát többnyire olyan fiatal lányok vesznek, akik cukimuki divatkiegészítőnek tartják őket. És ezek a gazdik általában nem törődnek olyan apróságokkal, mint a nevelés.

Nem a kutyák hibája, hanem az emberé. Én 2 csivavát ismerek, az egyikkel egy csoportban végeztünk a kutyasuliban. Imádom, baromi okos, és nagyon szófogadó.

A másikat hagyjuk, a gazdi csak akkor viszi ki a lakásból, ha mennek valahová...Lakáson kívül csak a gazdi kezében van, mert különben "piszkos lesz"

2012. júl. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Remek kutya a csivava, ha kutyaként kezelik. Nagyon sok múlik azon, hogy miképpen szocializálják, hogyan nevelik, hogyan tartják. És ez nem csak a csivavákra igaz. Minden fajta esetében gazdafüggő, hogy milyen lesz a kutya.
2012. júl. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
A csivavás gazdák többsége idegbeteg, én inkább úgy fogalmaznék. Normális kézben a csivava is csak olyan kutya, mint bármelyik másik.
2012. júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

ugyan olyan kutya mint a többi, sajnos a sok idióta gazdák és neveletlenség miatt a többsége olyan amilyen. Egy kutya sem születik idegbetegnek!!!

Sok kistestű kutyával ez a gond, mert hordozótáskába kényszerülnek bohóc ruhákat aggatnak rá :( szégyen !

2012. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!