Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek lakásban van a szuka...

Akinek lakásban van a szuka kutyája, hogy tüzel? Nem pötyög (vér)?

Figyelt kérdés
Vagy pelenkát adtok rá ? Vagy ha kiivírtalanítom akkor nem fog tüzelni és nem lessz pöttyökben véres a padló?
2012. júl. 28. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Aki szukát tart lakásban az valószinüleg nem tenyésztő szóval ivartalanítja a kutyjáját, hogy ne tüzeljen!
2012. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem kistestű kutyusom volt, és pelenkával oldottam meg kivágtam a farkának a lukat igy nem kent össze semmit, vagy egy bugyit tüzz össze neki h ne essen le róla és tegyél bele egy tisztasági betétet az is jó. Egyébként az ivartalanítás után nem fog vérezni :)
2012. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ivartalanítás vagy tüzelő bugyi:

[link]

2012. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem macskám van, ő nem vérzik, csak kéjeleg. De egy ismerősömnek van egy goldenje, aki úgy vérzik, hogy még a szőre is, meg minden olyan. Ő pelenkát ad rá. Azóta gondolom ivartalanította.
2012. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem csak egyszer tüzelt a kutyám,utána rögtön ivartalanítattam. Kellemetlen volt,mivel ágyban alszik,így az egész ágy régi törülközőkkel volt leborítva amiket utána kidobtam,naponta többször fel kellett mosnom. Utcára használtam én csak a tüzelőbugyit,minden séta után kimostam,megszárítottam mivel ugye belepisilt,de így nem volt gond ha odajött hozzánk kutya,ami a környéken gyakori ,nem divat a póráz :)

Ivartalanítsd tüzelés után,vagy ha még nem tüzel előtte is nyugodtan,hidd el rengeteg kellemetlenségtől mentheted meg őt és magadat is. Mint pl az álterhesség. Nekünk volt tüzelés után,cipelte a majmát a szájába,tej jött a cicijéből,pérája hatalmas volt,és sírt folyamatosan. Kaptunk rá gyógyszert,el kellett zárnunk minden játékát,és nagyon rossz volt mert nem babusgathattam.

2012. júl. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha többet ivaros kutya, a 2. tüzelése után ivartalaníttattam.
2012. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált egy kis bugyi a faroknál kivágva és tiszasági betéttel bélelve. Amúgy sem jellemző, hogy túl nagy koszt csinálna, de így minimalizálódik.

Első válaszolónak:

Tenyésztők vagyunk, mégis bennt laknak a kutyáink! Valamint nem csak a tenyésztők tartanak ivaros utyát!

2012. júl. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 kistermetű kutyánk van. Szuka mindkettő. EGyiket tavaly másikat idén ivartalanítattuk. Megszűnt a gond.
2012. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!