Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rollerezés kutyával? (bővebben...

Rollerezés kutyával? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtünk rollerezni a kutyámmal az utcánkban. Nagyon ügyes, jól megy neki, lefárad rendesen egy idő után.. Az a baj, hogy csak az utcába merek vele menni, az utcánk pedig nem túl hosszú, így a sok oda-visszát megunnja egy idő után... de valahogy nem szeretnék kimenni így a központ fele, vagy nem tudom... félek, mert ha meglát egy kóbor kutyát közelről, mindig odamenne, aztán mivel hámban rollerezünk eléggé nehéz megállítani... szerintetek maradjak az utcába kőröző fajtánál?
2012. júl. 29. 11:43
 1/9 A kérdező kommentje:
egyébként golden retriever kan...
2012. júl. 29. 11:45
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi kerékpározunk a kutyánkkal, sokszor a városon keresztül.

Találkozik közben emberrel, állattal, de elég rászólni, ha túlzottan elkezdené érdekelni egy kutya.

Ha jól nevelt, biztos nem lesz baj.

2012. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meg így városban hol? Járdán? út szélén? narancssárga rollerem van, eléggé feltűnő:DD
2012. júl. 29. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer rollereztem a kutyámmal aki úgy megindult h amikor utolérte a célpontot megállt és kirántotta alólam a rollert, én meg vagy 5 métert repültem...
2012. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Út szélén semmi esetre sem, inkább járdán, vagy ha van, kerékpáros úton.


Amúgy, mint a kerékpározásnál, rollerezni is csakis engedelmes kutyával indulnék.

2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én azért leugranék a rollerről amikor látom, hogy megindul:D
2012. júl. 29. 11:56
 7/9 A kérdező kommentje:
Engedelmes ő, ha sok energiája van előttem vágtat és húz, ha már kicsit fáradt, mellettem kocog:) csak a központban ugyebár több az ember... meg kicsit meg is bámulnának minket, csak a kőrözgetés az utcában már unalmas...
2012. júl. 29. 11:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Kutyànak nem tesz jòt, ha betonon, aszfalton fut melletted!
2012. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Általában az utcánkban az út szélén megyünk, és letolom az út mellé a füves szakaszra, mert tudom, hogy hosszútávon rosszat tesz neki ha betonon fut...
2012. júl. 29. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!