Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier fül?

Yorkshire terrier fül?

Figyelt kérdés

Szerintetek neki felfele fog állni a füle? vagy ragasztani kell?

[link]



2012. júl. 29. 18:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
jajj!!! bocsi rossz link!!
2012. júl. 29. 19:02
 2/19 anonim ***** válasza:
Nincs kép.De mit akarsz te ragasztani?Ha jó helyről vetted,annak áll a füle,ha meg valami hirdetésből bányásztad elő szerencsétlent,akkor hagyd úgy a fülét ahogy van.
2012. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Ez a link: [link]


(bocsi a sok "a" miatt..Így könnyebb volt megtalálni :D )

2012. júl. 29. 19:10
 4/19 A kérdező kommentje:

szóval ha jó tenyésztőtől van akkor állni fog a füle? :)

Nem őt akarom megvenni csak érdekelne, hogy neki áll majd a füle vagy nem..

2012. júl. 29. 19:12
 5/19 Éci55 ***** válasza:
Nem látom a képet de az előző nagy hülyeséget írt minden yorki lanka füllel születik és mindeggy hogy honnan veszed az eladótól függ hogy felállítja a fülét vagy nem van olyan tenyésztő is aki a leendő tulajdonosra bízza a fülét.Én a porcerősítőt javasolom hogy álljon a füle ha netán ez nem sikerül akkor ragasszad és add mellé a porcerősítőt a ragasztásba segít állatorvos de a neten is találsz képeket róla.
2012. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. júl. 29. 19:17
 7/19 A kérdező kommentje:
Egyébként nézegettem a tenyésztőket és láttam az egyiknél olyan képet, hogy be volt kötözve a füle a kölyöknek. Úgy hogy nem minden tenyésztő hagyja szabadon a yorki kölyök fülét....
2012. júl. 29. 19:20
 8/19 anonim ***** válasza:
A képen lévőnek magától biztos nem, ragasztással talán felállna de olyan nagy a füle hogy csúnya lenne, én lógva hagynám. :)
2012. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Magától nem fog felállni.

Egy tenyésztő úgy adja oda a kutyát, hogy áll a füle, esetleg épp ragasztva van. A szőrnek mindig teljesen rövidnek kell lennie, kölyökkorban, felnőttkorban is havonta le kell tolni 0 mm-re. Alapesetben már ez is elég szokott lenni, hogy egy kölyöknek álljon a füle.

2012. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nekem akkor tetszik egy yorki ha áll a füle.Nekem úgy az igazi. :) de úgy se a képen lévé kutyust hozom majd el.

Köszönöm a válaszokat! Ha véletlenül fogváltáskor lekonyulna akkor majd leborotválom a fülén a szőrt az enyémnek. :)

2012. júl. 29. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!