Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korától lehet...

Gy.bogi kérdése:

Mennyi idős korától lehet elkezdeni pórázon sétáltatni egy kölyökkutyát?

Figyelt kérdés
az oltásokra való figyelmeztetéssel tisztába vagyok :)

2012. júl. 29. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
ahogy betölti a 12 hetes kort (3. oltás után 2 hét) nyugodtan rakhatod rá a pórázt:) jó kutyanevelést :)
2012. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petrusi ***** válasza:
Minél hamarabb. Még az oltások előtt is gyakorolj az udvarban, vagy a szobában. Minél hamarabb elkezded, annál hamarabb beleszokik, annál jobban fog majd menni.
2012. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ és továbbra is kérdezek még a kiskutyámmal kapcsolatosan
2012. júl. 29. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
én olyan 7-8 hetesen vittem rövid pórázos sétára, de előtte is volt már rajta a kertben, h egy kicsit ismerkedjen vele. nem nyakörvet, hanem hámot használtam hozzá, kölyökkorban az sokkal jobb szerintem
2012. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most 8 hetes egy hete hoztuk el nápolyi masztiff kiskutya
2012. júl. 29. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

akkor még várj. az enyém sajnos túl korán került hozzám, mert nem tartottak rá igényt és leválasztották az anyjáról, aztán a kezembe nyomták azzal, h náluk tovább már nem maradhat :-(. így már együtt voltunk kb 2 hete, mire 7-8 hetesen sor került az első sétára

2012. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem nápolyi masztiff kiskutyám van most 9 hetes úgy hívják h Rege
2012. aug. 6. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!