Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért harapott meg?

Mért harapott meg?

Figyelt kérdés
van egy kuvaszom,aki másfél éves és ma elkezdett esni,dörgött az ég,amit mindig ugat.Nyugodt volt,simogattam a hátát és hirtelen erősen megharapott,annyira nem fáj,csak az,hogy mindig én foglalkozok vele és sose harapott meg,mért harapott meg?Máskor,amikor vihar volt,bújt oda hozzám,nem lehetne valahogy megnyugtatni a vihar alatt?
2012. júl. 29. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Azzal, hogy miközben félt, simogattad, csak adtad alá a lovat. Gyakorlatilag megdicsérted azért, mert fél. Ettől nyilván ideges lett, és idegességében odakapott. Legalábbis én elsőre ezt tippelném, de eprsze nem láttam, meg nem ismerem, fogalmam sincs, hogy valójában mi játszódhatott le a fejében.

Meg lehet nyugtatni vihar alatt, de hogy hogyan, azt leginkább személyesen kéne megbeszélni szakemberrel.

2012. júl. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy fáj neki valahol, és pont ott simogattad meg.
2012. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!