Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

érdekelne pár anyuka véleménye aki ellenzi a kutyát a családban és kirakja a kertbe miután megszületik a gyerek:)

[link]


2012. júl. 30. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt én is olvastam :)


engem is érdekelne mit szólnának hozzá,de talán nem ebbe a menübe kellett volna berakni hanem olyanba ahol anyukák is láthatják,mert ők ritkán jönnek szerintem a kutyás részlegbe :)

2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
Teljesen egyetértek az írással, idézek egy mondatot belőle: (én jelzem, hogy ez idézet) A ma már gyakran idézett "higiénia-elmélet" szerint a természetes környezet tanítja a leghatékonyabban az emberi immunrendszert, az így kifejlődött védelmi rendszer képes lesz megkülönböztetni a veszélyes betolakodót a veszélytelentől, és nem kezd küzdelembe az úgynevezett allergének ellen.
2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rossz példa vagyok, mert én éppen örülök annak, hogy kutyánk van, így ha hamarosan megszülök, "edzhetem" a babám immunrendszerét.


Noha a kutyánk a kertben él, pár hónapja még panelban laktunk és csak azért nem oda született a babánk, mert eddig nem sikerült összehozni a picit.


Az biztos, hogy amint megszületik bemutatom a kutyánknak és soha nem lesznek eltiltva egymástól.

Bár én amúgy sem vagyok tisztaságmániás :)))

2012. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kint vannak a kutyáim, de még a gyerekem megszületése előtt kikerültek, engem nem zavartak bent, ki be járhattak, aztán egyre kevesebbszer jöttek be, most meg már be sem jönnek, sokáig behívtam őket, aztán úgy voltam vele, ha ők jobban szeretnek kint, akkor legyenek kint, bejöhetnének, ha akarnának. A gyereket sosem tiltottam el semmilyen állattól, elég sokkal érintkezik is kutyákkal, macskákkal, szárnyasokkal, nyulakkal és tény, hogy a 2,5 év alatt 2szer volt beteg, akkor is unokanővérétől kapta el, mert beleivott a teájába, a doktornőnk meg is jegyezte, hogy őt látja a legritkábban. Védőnőnk is mondta, hogy nem kell egy gyereket steril körülmények között tartani. Meg abból kiindulva, hogy gyerekként én még a kutya meg macska tányérjából ettem is sunyiban és én sem voltam beteges. Ezzel nem azt mondom, hogy etessük a gyereket egy tányérból a kutyával vagy egyéb állattal, de mert érintkezik velük nem kell mindjárt egy flakon fertőtlenítővel bekenni, mint ahogy keresztfiamat, aki viszont állandóan beteges is.
2012. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!