Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyaiskola jobb?

Kitti06 kérdése:

Melyik kutyaiskola jobb?

Figyelt kérdés
Én Fóton lakom és ezek vannak honzzám leginkább közel:dunakeszi julius-k9 vagy veresegyházi kutyamorgó kutyaiskola!Szerintetek melyik a jobb?
2012. júl. 30. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos egyikről sincs tapasztalatom! de én 100% hogy a julius k-9et választanám! elég színvonalas minden téren a k-9
2012. júl. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Személyes tapasztalatom egyikről sincs.

Én biztosan meglátogatnám mindkét sulit egy-egy óra erejéig. Akár kutya nélkül is, csak végignézni az órát.

Biztos van valami oldala a suliknak, onnan is sok információ kiderülhet. Aztán ha már mindkét helyen voltam, oda mennék vissza ahol szimpatikusak voltak az oktatók, ahol oldottabb, barátibb légkör volt és ahol olyan módon oktatnak, ahogy nekem szimpatikusabb.

2012. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dunakeszi jó!!
2012. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2012. júl. 31. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a veresibe járok, és nagyon jó. :) A másikról nincs tapasztalatom, de az hasznos lenne, ha mindkettőt megnéznéd, és akkor könnyebben tudsz dönteni.
2012. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz dönteni így elsőre, látogasd meg mind a kettőt és azt válaszd ami téged jobban megnyert, hozzád közelebb áll. Ha konkrét döntést még ezek után sem sikerül hoznod, akkor kutyával menj le 1-1órára és az legyen a mérvadó, hogy aktív résztvevőként hogy éreztétek magatokat.

Én is így voltam, jártunk egy kutyasuliba (amivel hozzáteszem meg voltam teljesen elégedve), de páran annyira istenítettek még egy közelünkben lévőt, hogy muszáj voltam megnézni azt is, aztán szóba került egy harmadik ami mindenben kb a 2 iskola közt volt, így oda is el kellett mennem megnézni, mert az volt bennem, hogy mi van, ha jobbat is választhatnék. Persze nem ez lett és maradhattam volna a fenekemen abban a suliban ahova már jártunk, de megnyugodtam és most már 100%-osan tudom, hogy valószínűleg hosszú évekig fogunk ebbe az iskolába járni és nem tipródok, hogy az X vagy Y hátha jobb, a Z talán kicsit olcsóbb...

2012. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2012. aug. 2. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!