Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mire utalhat első ellésnél a...

Mire utalhat első ellésnél a magas alomszám?

Figyelt kérdés
amerikai pitbull terrier 11 kiskutya
2009. júl. 18. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Miért szaporítassz?Főleg pitbullt.
2009. júl. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem szaporítok csak kérdezem...
2009. júl. 18. 15:10
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Pusztán arra utal,hogy a kan jókor talált be. Más jelentősége nincs.

Csak vigyázz a szukára,a nagy alomszám megviseli őket. Adj neki antibiotikumot.

2009. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Nehogy adj neki állatorvosi utasítás nélkül bármilyen gyógyszert!
2009. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
a pittbullt nem lehet tenyészteni Magyarországon és csak ivartalanítva lehet tartani. Ezért meg is büntethetnek!
2009. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondom hogy én nem tenyésztek pitbullt... csak kérdés volt
2009. júl. 18. 16:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de akkor annak az ismerősödnek mondd meg, aki leellette és majd eladja expresszen x tízezrekért a kiskutyákat, hogy ez puszta pénzsóvár szaporítás.

A kutyának nem kell egyszer sem szülnie életében.

Szuka kutyáknál az ivartalanítás megelőzi az ivarszervi betegségeket.

A tüzelő szuka után nem kell takarítani, kanokat hajkurászni, stb.

Az ellés megviseli a kutyát, nem is kicsit.

Ahogy valaki előttem írta, pitbullt nem lehet tenyészteni (tehát szaporítani sem).

Az országban van másfél millió kóbor kutya, rohadtul nem kéne növelni ezt a számot már tovább...

Amennyiben nem ivartalanítási kötelezettséggel adja a kicsiket gazdihoz, és pár hónap múlva nem ellenőrzi őket (illetve nem ír örökbefogadási szerződést) jó eséllyel viadaloztatni fogják őket.

Elég szomorú... pitbullokat szaporítani, pont Magyarországon...

2009. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Istenem,ma márnem igazán megy MOba a harcoltatás,sőt...! jah és megjegyzem van pitbull kennel regisztrált magyarországon,ahol törzskönyves pitbullt kapsz!!! na erről ennyit!!! nekem is pitem van,megnem fordult a fejemben soha h harcoltassam,de a kutyámnak se fordult meg a fejében az h neki menjem más kutyának kan létére! ma már teljesen más karakterüek a pitek mint a 80's években!
2009. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy nincs pitbull harcoltatás!

Az egyik menhelyről pár nappal ezelőtt kivittek egy pitbullt sétálni, és nem mentek vissza vele. Előtte lelkesen tiltakoztak a viadalok ellen, és pár éve ugyanezzel a módszerrel loptak kutyákat. A kutyáról pontosan tudták, hogy más állatot nem tűr meg maga mellett.

Na vajon hova vitték? Biztos nem rehabolni...

A hír igaz, nem kamu, le lehet ellenőrizni.

Vannak viadalok, csak nem botlasz bele. Ahogy a józsefvárosi piacon dugiba kapható kutyahúsba sem... Azért, mert nem azt keresed.

De ha nem is lenne viadaloztatás az országban, az sem jogosít fel senkit arra, hogy szaporítson!

2009. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
elmondom még egyszer, hogy nem szaporítok, még kutyám sincs, de ha lenne tuti hogy nem tenyésztőtől venném, mivel szerintem a nem tk.-es kutyák sokkal egészségesebbek és kiegyensúlyozottabbak
2009. júl. 19. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!