Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most hoztam el a Berni pásztor...

Most hoztam el a Berni pásztor kiskutyámat?

Figyelt kérdés
és eddig Pedigree-vel etették és hogy medig vagy hogyan lehet öt étszoktatni más kutya tápra én már ki is néztem hogy melyikkel szeretném öt etetni csak nem megvenni mert elöször tanácsot akartam kérni!és a neve sem jut most eszembe aszem wellaton vagy wellangton vagy valami ilyesmi

#most hoztam
2012. aug. 3. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Fokozatosan keverd bele az új tápot a Pedigreebe, első pár nap negyed adag új táp, háromnegyed Pedigree és pár naponta egyre többet kell tenni az újból. Jól teszed, hogy nem Pedigreet adsz neki, az olyan gagyi minőségű, hogy tönkrevágná a kutyát egy éves korár.
2012. aug. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is ezt halotam meg ahogy megnéztem csak 4%husvan benne a többi az szinezék!
2012. aug. 3. 20:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Okos gyerkőc vagy te, etesd igazán jó minőségű kajával, főleg kölyök és junior korában. Ha szeretnéd kiegészítheted némi túróval, kecsketejjel, jó minőségű hússal (ne csontosat!), idény zöldséggel és gyümölccsel, de persze nem kell válogatóssá nevelni. Következetesen és egészségesen. :)
2012. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!