Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes golden retriever. Mit...

6 hetes golden retriever. Mit kell tudnom? Hogyan kezdjem nevelni? Tanácsokra van szükségem!

Figyelt kérdés

Vettem egy 5 és fél hetes kis golden retriever kutyust, és mivel még soha nem foglalkoztam kutyával, szükségem lenne mindeféle tanácsra ami szerintetek hasznos és tudni való egy gazdának.

Szóval: Mikor tudom fürdetni, hogyan kell nevelni, illetve tanítani? És mikor melyiket? + Egyéb bármi amit szerintetek tudnom kell.


Előre is köszi a válaszokat!

Üdv.


2012. aug. 6. 07:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen átverték. Egy goldi simán felnel 8 kölyköt. 4 hete kölyköknek meg már nem kell tejtló simán ehetnek beáztaott száraztápot.
2012. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha kevés a teje, akkor nem. Ilyen előfordul, az állatok sem kölyöknevelő automaták. Ettől függetlenül átverhették a kérdezőt, de amúgy az egy létező jelenség, hogy segíteni kell a táplálásban.
2012. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De nem gyakori, másrészt mint írtam 4 hetesen már ehetnek száraztápot nem újszülöttekről volt szó.
2012. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szivárvány válasza:
Átvertek, nem vertek, már nem mindegy? Mi nem kérdőjeleztük meg, hanem a kutyának nem volt teje... a gazdájának meg megfelelő anyagi körülménye, így inkább meghirdette! Jobb, mintha az út szélére kirakta volna őket!!!! Senki sem ezt nézi? Inkább az a kérdés, hogy átvertek-e minket? Én a kutyák miatt írogatok ide, hátha valakinek én is segíthetek a véleményemmel, tanácsaimmal, tapasztalataimmal..., nem pedig igazságszolgáltatás céljából!
2012. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!