Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehetnek a kutyák fagyit?

Ehetnek a kutyák fagyit?

Figyelt kérdés
nem lesz tőle bajuk?
2011. ápr. 21. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:

De igen. Elhíznak, romlik a foguk. Kettő a sok közül. Miért adnál a kutyának fagyit?


Miért adnak egyáltalán az emberek a kutyának fagyit, a nyúlnak csokit, az ovisoknak kólát, és így tovább? Miért nem ehet minden élőlény azt, ami neki megfelelő, tápláló, egészséges?

2011. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én semmi édességet nem adok a kutyámnak. szerintem ez így helyes.
2011. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én adtam a kutyámnak, persze 1 évben jó, hogyha egyszer, és akkor is csak megkóstolta, egy-két nyalásnyit kapott. Akkora rekkenő hőségben még szerintem jól is esik nekik egy-két nyalásnyi fagyi. Más édességet én sem adtam neki.
2011. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én néha egyet-kettőt hagyom,hogy belenyaljon..de aztán nem érdekli a dolog
2011. ápr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 évbe egyszer ehet fagyit vagy jégkrémet ettől nem fog elhízni meg nem lesz szuvas a foga!!!
2011. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én kutyáim nem kapnak édességet, figyelek a táplálkozásukra. de sztem sem lesz semmi baja ha egyszer-kétszer belenyal a fagyiba...ne egyen meg egy gombócot se, ne egyen hetente, de semmi gondja-baja nem lesz tőle...a kóbor kutyák is összeesznek mindent pl hamburger maradékot és mégis megérik a felnőttkort v hogy sok éve az utcán. ezzel nem azt mondom h hajrá neki fánkot,csokit, kockacukrot. csak hha nyáron belenyal nem lesz tragédia...ne a csokisba nyaljon bele.
2011. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fagyassz le levest és tegyél bele kutyakekszet pálcikának. Imádják a kutyák.
2016. jún. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!