Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elbírnék egy beagle-vel? Nem...

Elbírnék egy beagle-vel? Nem első kutya?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok van egy 3 éves és egy fél éves gyerkőcöm. Volt már egy mallinois-boxer keverék kutyusunk akit el kellett ajándékoznunk mert nagyon agresszív volt, nem gyerekek mellé való volt sajnos. Meg volt egy játszótéri keverék kutyusunk, de ő megbetegedett és el kellett altatni. Szeretnénk újra kutyát, és nekem a Beagle tetszik nagyon. De egy picit tartok a személyiségétől. Olvastam hogy nagyon szökős meg nagy a mozgásigénye. Bár nálunk azzal nem lenne gond igen aktív életet élünk. Kertes házban lakunk bár nem túl nagy a kert kb 200m2. Ugatós nagyon a beagle? Azt nem szeretném hogy olyan kutyát vinnék a belvárosba aki fellármázza a környéket az ugatásával :D Nagyon tetszik ez a kutyafajta, de ha esetleg ő nem, akkor milyen kutyafajtát ajánlotok egy belvárosi kis kertes házba, aktív gazdái mellé? Én úgy gondolom nem vagyok túl keménykezű gazdi, egy édes pillantással le tudnak venni a lábamról :D
2012. aug. 8. 07:44
1 2
 11/12 anonim válasza:
de ha vennétek mindenféleképpen kölyökkorában,de a menhelyről is lehet örökbe fogadni,igy legalább mmegmentesz egy kutyát:)
2012. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Beagle-ink van és faluba lakunk .Én nem ajánlom a Beagle-it mert nagyon izgága sokat kell vele sétálni sok törödést igényelnek kicsit önfejüek de családbarátok nagyon szeretik az embereket föleg a gyerköcöket!:)Mondjuk a mi kutyánk nem szökik mert megtanítottam ülni,feküdni akadályt ugrani stb. de ha nincs kedve nem fogad szót !Elég nehéz vele sétálni is mert kiskorába nem tudtam tanítani mert még én is kicsi voltam a szüleim meg nem értetek hozzá!Szóval ha szótfogadó kutyust akarsz elkéll a családba valaki aki ért is hozzá vagy kutyaiskola!:)
2012. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!