Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatisztaság? Hogyan?

Szobatisztaság? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Már volt kérdésem korábban is a kis palotapincsimmel kapcsolatban. Eddig kint tartottuk most 2éves. Javasolta nekem valaki hogy keressünk neki másik gazdit aki bent tartja. Én így is tettem keresgettem. Mikor nagymamám meglátta mit csinálok és elmagyaráztam neki hogy nem jó ott a kutyusomnak kiegyeztünk abba hogy kint és benti kutyus legyen a másikkal együtt.

A másik már nagyjából szobatiszta viszont a palota nem.

A fehér szőnyegre végezte a dolgát.

Hála istennek a nagyszüleim nem voltak otthon és fel tudtam takarítani.

Gondoltam hogy a szobatisztaság nem megy egyről a kettőre.

Viszont ha nagymamámék nincsenek itthon akkor behozzák hozzánk őket vagy én megyek hozzájuk. Nálunk a szobákban van szőnyeg és fehérek. Ha véletlenül rá végezné a dolgát hát apukám "megtanítaná repülni."

Viszont a kutyus ha pisilnie kell akkor kikérezkedik.


Tudom hogy kis millió ilyen kérdés volt már de nem követtem őket mert eddig nem volt számomra fontos.

13/L


2012. aug. 8. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én gátlástalanul belenyomom a fejét abba amit csinált,ráverek egyet a fenekére majd kirakom. Bár az ilyen kistestű kutyáknál nem mindig működik a módszer, mert nagyon akaratosak.
2012. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a legjobb ha előről kezdtek mindent..


2 óránként ki vinni a kertbe és addig kint lenni vele amig nem pisilt ,kakilt és egy idő után csak rájön hogy nem kell bent végezni a dolgát..vagy esetleg kutyaajtó csak megtanulná hogy ha kell neki bármikor ki mehet!


más ötletem nincs

2012. aug. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!


Első:

Ilyen meg se fordulna a fejembe, akkor se ha az egyik nagytestű kutyánk csinálna a szőnyegre....

Nem is bántom soha és soha nem is fogom.

Bármit csinált eddig azért sosem kapott csak büntetést de nem emelem rá a kezemet.

És szerintem ha bele is nyomnám az arcát (ami egyrészt undorító, másrészt bele trancsírozom a sz*rt a szőnyegbe ráadásul bűntudatom is lenne.

2012. aug. 8. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!