Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a teendő akkor ha sétáltatá...

Mi a teendő akkor ha sétáltatás közben ránk támad egy kóbor kutya? Hogyan lehet védekezni?

Figyelt kérdés
Itt volt a gyakorikérdéseken ,hogy egyszer egy sétáltgató emberre támadt egy NJ.Akkor szerencséje volt annak az embernek ,mert nagyobb kutyát sétáltatott,ako megvédte.De mivan akkor,ha egy Labdradort sétáltatunk, és megtámad egy Roti? Mit lehet tenni?
2012. aug. 8. 19:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az elég határozott, de nem kihívó fellépés általában be szokott jönni. Én belépek a kutyám elé (ő közben hátulról támogat, ha gond van), és igyekszem elijeszteni. Persze ez csak akkor működik, ha a kutyámra pályázik a kóbor eb, de általában ezzel állunk szemben, emberre nem szoktak menni direkt provokálás nélkül. Amelyik arra vetemedne, azt valószínűleg már elvitették, mert mással is megpróbálta, kicsi az esély rá, hogy pont te legyél egy emberre agyatlanul agresszív kóbor kutya első célpontja.
2012. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Szia kiskoromban volt hogy egy kakas kergetett még nem tudtam mit csináljak sikerült megcsípnie. De most már tudom mit tegyek nagymamámnak is bevált. Futott egy kutya elől és hirtelen megfordult.... és rákiabált a kutyára így tudja meg, hogy ki itt az erőresebb ha látja hogy félsz támad szerintem ez beválik majd. (:
2017. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!