Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak még más tünetek is?

Vannak még más tünetek is?

Figyelt kérdés
Tegnap kiszedtem a kutyusomból egy kullancsot... Mindig átnézem, így lapos volt még, de mikor kiszedtem mégis jött ki vér a kullancsból, ami kicsit riasztó volt... A fejénél fogva húztam ki, nem szakadt bele. Máskor is szokott a kutyusom sokat pihenni, sokat alszik napközben, most is azt csinálja, de picit félek, mintha bágyadt is lenne, nem is evett, de nyáron a meleg miatt máskor is hagyott már ki étkezést... Lassan megyünk ki sétálni, nézem a vizeletét is, mégis... Tudtok más tünetről is, amit kullancs okoz?
2012. aug. 9. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Helyesbítek, mert így félreérthető...: Kiszedés után, mikor szétnyomtam, arra értem a "jött ki a vért".
2012. aug. 9. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggód túl. Csak a meleg miatt van. Egyébként 1 nap alatt nem jön ki rajta a kullancs miatti rosszullét.
2012. aug. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi.:) Úgy tudtam, hogy a babézia 2 nap alatt elviheti.:)
2012. aug. 9. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
ha levert a kutya, és érzed, hogy kicsit lázas akkor mehetsz is az orvoshoz. nem szabad megvárni amig a vizelet is sötétedik.
2012. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. "Feléledt", szóval csak a szokásos délutáni szieszta volt, vizelet rendben.:D Meg kifelejtettem a tünetek közül, hogy nózijánál néztem a lázat, nem volt.:)
2012. aug. 9. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!