Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kisspitz kutyust házikedvencnek. Nézegettem az interneten a hirdetéseket és láttam hogy van sok kutyus, akit ingyen is odaadnak (költözés vagy egyéb okok miatt). Szaporítótól nem szeretnénk venni. Kíváncsiságból kérdezem: érdemes "átvállalni" a kutyát vagy inkább fajtamentőktől fogadjunk örökbe? Végülis megeshet az is hogy a meghirdetett kutya végül ott köt ki, nem?

2012. aug. 9. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg is válaszoltad a kérdést.Ebből a szempontból,mindegy hogy fajtamentőktől van,vagy megkíméled a mentőket egy kutya elszállításától,elhelyezésétől...stb,és magad mész érte.Annyi előnye van a mentett kutyának,hogy elkezdik rehabilitálni az esetleges testi vagy lelki bajokat a kutyán.
2012. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fajtamentőktől. Sokkal biztonságosabb megoldás. Szép dolog hogy nem akarsz szaporítót gazdagítani, de az ilyen költözés miatt eladó kutyák között is jócskán van beteges, rossz idegrendszerű kutya. Ha a mentőktől hozod el, ott tudod hogy mire vállalkozol konkrétan, és sokkal több infód lehet a kutyáról.
2012. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!