Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Átlagosan mennyibe kerül a...

Átlagosan mennyibe kerül a bűzmirigy kinyomása egy 3,5 kg-os kutyának, és fogkőleszedés?

Figyelt kérdés
Sose vittem még dokihoz, mert nem kölyökként került hozzám. Most viszont ezek miatt vinném. Nálatok mennyiért csinálja meg a doki ezeket?
2012. aug. 10. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nálunk egy bűzmirigy kinyomás 1000ft de változó a dolog a fogkőleszedést nem tudom arra én is kíváncsi lennék mert nekünk is esedékes de majd ivartalanítással együtt lesz a dolog.
2012. aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A fogkő barátnőm bolognese-ének 10 körül volt.
2012. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Városi állatorvos vagy esetleg falusi? Mert gondolom a városi drágábban dolgozik. Köszi a választ.
2012. aug. 10. 16:28
 4/11 A kérdező kommentje:

Altatással volt ennyi? Mert én nem azt szeretném, hanem csak lekapartatni. Egyik ismerősöm is úgy csináltatta, csak nem kellett fizetnie, mert rokona volt az orvos.

Köszi a te válaszod is.

2012. aug. 10. 16:32
 5/11 Akiteki ***** válasza:
100%

Cegléden ki van írva, hogy a fogkőleszedés 2 ezer + altatás.

A bűzmirigyet akkor nyomják ki, ha szükséges, ezért az ára változó, hogy kell-e mellé más kezelés is. A bűzmirigy nem olyan, mint egy körömvágás, hogy megcsinálják ha kell, ha nem. Ha gond van vele, akkor lehet hogy kell mellé gyógyszeres kezelés is.

2012. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Altatással. Én nem hiszem h sok kutyának meg lehet csinálni bódítás nélkül, ahhoz egy nagyon fegyelmezett és nyugodt kutya kell. Kiskutyáknak (mármint kisméretű) nem is nagyon fér oda a doki, na most ha a kutya még ébren is van, szinte lehetetlen h leszedi.
2012. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a mi dokinkhoz régóta járunk így ingyenes a körömvágás és bűzmirigy kinyomás (ezt együtt kérjük mindig)

de nála amúgy 600-700 ft ha jól tudom régen annyi volt ,de kb 2 évig fizetünk utána már ingyen megcsinálta :)


5 kg kutyámnak 10 ezer ft körül volt a fogkő leszedés..

2012. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van nálad?

És honnan tudod, hogy le kell szedni a fogkövét és ki kell nyomni a bűzmirigyét?

2012. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bűzmirigy probléma tüneteit produkálja, ezért biztos vagyok benne, hogy nyomni kell. Honnan tudom, hogy le kell szedni a fogkövet? Ez komoly kérdés? Talán elég sok a fogköve, vagy mégis erre milyen választ vársz?

Komolyan úgy kérdezed, mintha kókler módon én akarnám ezeket itthon megcsinálni, miközben csak a az árakra vagyok kíváncsi. Nyilván megnézi az orvos mielőtt hozzányúlna, és ha mégse lenne ezekre szükség, akkor nem csinálja meg. 1 hónapja van nálam a kutya.

Mindenkinek köszönöm a választ.

2012. aug. 11. 19:19
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

a bűzmirigynyomás legyen az utolsó! próbálj egy kevés csontot adni, mozgasd többet neki amitől ürülhet a bűzmirigy, ha egyszer kinyomják akkor egy életten át kell nyomatni és sokkal nagyobb az esély a gyulladásra! hiába csak egy ezres alkalmanként, a doktorbácsi tudja, ha egyszer megcsinálja minden hónapban garantált az az ezres minimum!

A fogkőleszedés egy 10-esből ki kell, hogy jöjjön!

"Sose vittem még dokihoz, mert nem kölyökként került hozzám."-azért oltásai vannak? mennyi idős?

2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!